“Tragedia”
Bar Rybny u Basi — recenzja

Bar Rybny u Basi
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Nie tego się spodziewałem po takiej restauracji, aczkolwiek bardziej mi to przypominało stołówkę, bo sztućce i szklanki trzeba samemu przynieść. Naczynia po skończonym posiłku też trzeba samemu odnieść. Brak karty dań, żeby coś zamówić trzeba ustawić się w kolejce do kasy. Ceny za rybę bardzo duże - 130 zł za kilogram dorsza, sandacza, halibuta i łososia. Zamówiłem halibuta i dostałem rybę full wypas razem z ośćmi i kręgosłupem. Poza tym ryba była gorąca i poparzyłem sobie język. Smak taki średni, musiałem doprawić solą. Frytki były okej. Surówki mi nie smakowały. Wszystkie słodkie i równie ciepłe co ryba. Nie rozumiem skąd tyle świetnych ocen tej restauracji.

Dziękujemy, GrubyGucio

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie, obsługa i klimat mega! Naprawdę warto! Super dla rodzin z dziećmi. Można kupić ryby na wynos, np marynowane sandacze. Rodzinna atmosfera sprawia że wróciliśmy tam kilkukrotnie.

Dziękujemy, agratan13
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Tak na dobrą sprawę powinienem wystawić negatywną ocenęocenę.
Dlaczego? Bo co tam zajadę to muszę czekać na wolny stolik.
Ludzi pełno o każdej porze, a to przecież sierpień. Ryba pyszna. Jedliśmy dorsza i flądre smażoną.
Obie ryby świeże i bardzo, bardzo
smaczne. Polecam sandacza w zalewie octowej. Zawsze kupuje słoik do domu. Czasami brak jest flądry, bo jest duża fala i rybacy nie łowią,, a przesympatyczna pieśni Basia mrożonych nie podaje. Nie jest tanio, ale bez przesady. Za dorsza z surówkami i
z wodą Perlage dla dwóch osób zapłaciliśmy 90zł, a porcję były solidne.

Dziękujemy, X6114NWrobertg
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczne ale drogie jedzenie i uwaga ceny podane są za 100 gram ryby i od razu robi wrażenie tanio ale w końcu rachunek szokuje.

2  Dziękujemy, jolantaj245
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Trochę nie było nas nad Polskim morzem i marzyliśmy o świeżej rybce z frytkami i zestawem surówek. Obawialiśmy się tylko takiej smażonej na starej fryturze.
Bar Rybny u Basi zaserwował nam pyszną zupkę rybną i świeżą smażoną rybkę o jakiej marzyliśmy. Z pewnością będziemy tu wracać oraz polecamy to miejsce innym.

Dziękujemy, 880kamilab

Bar Rybny u Basi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Stegna, Pomorskie
Kąty Rybackie, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Bar Rybny u Basi? Podziel się wrażeniami!