“Fantastycznie i pysznie!”
Bar Rybny u Basi — recenzja

Bar Rybny u Basi
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie, obsługa i klimat mega! Naprawdę warto! Super dla rodzin z dziećmi. Można kupić ryby na wynos, np marynowane sandacze. Rodzinna atmosfera sprawia że wróciliśmy tam kilkukrotnie.

Dziękujemy, agratan13

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Tak na dobrą sprawę powinienem wystawić negatywną ocenęocenę.
Dlaczego? Bo co tam zajadę to muszę czekać na wolny stolik.
Ludzi pełno o każdej porze, a to przecież sierpień. Ryba pyszna. Jedliśmy dorsza i flądre smażoną.
Obie ryby świeże i bardzo, bardzo
smaczne. Polecam sandacza w zalewie octowej. Zawsze kupuje słoik do domu. Czasami brak jest flądry, bo jest duża fala i rybacy nie łowią,, a przesympatyczna pieśni Basia mrożonych nie podaje. Nie jest tanio, ale bez przesady. Za dorsza z surówkami i
z wodą Perlage dla dwóch osób zapłaciliśmy 90zł, a porcję były solidne.

Dziękujemy, X6114NWrobertg
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczne ale drogie jedzenie i uwaga ceny podane są za 100 gram ryby i od razu robi wrażenie tanio ale w końcu rachunek szokuje.

2  Dziękujemy, jolantaj245
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Trochę nie było nas nad Polskim morzem i marzyliśmy o świeżej rybce z frytkami i zestawem surówek. Obawialiśmy się tylko takiej smażonej na starej fryturze.
Bar Rybny u Basi zaserwował nam pyszną zupkę rybną i świeżą smażoną rybkę o jakiej marzyliśmy. Z pewnością będziemy tu wracać oraz polecamy to miejsce innym.

Dziękujemy, 880kamilab
Zrecenzowano 30 lipca 2019

Bar na wygwizdajewie a ceny wyższe jak na plaży czy centrum, dorsz 12 zł za 100g flądra 9 zł za 100g , a węgorz powala 20 zł za 100g gdzie przy porce kosztuje 13 zł , a w barze w centrum 10 zł. Jedzenie owszem smaczne lecz juz przystrojenie niemyte. ogólnie już tam nie wrócę

1  Dziękujemy, Giena71

Bar Rybny u Basi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Stegna, Pomorskie
Kąty Rybackie, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Bar Rybny u Basi? Podziel się wrażeniami!