Zrecenzowano: 12 sierpnia 2018

Niestety poza tym, ze wlasciciele byli mili ciezko znalesc plusy tego obiektu (bo hotelem to on chyba raczej nie jest). Pokoje malenkie, oprocz lozka nic w nich nie ma. Prysznic w lazience zagrzybiony i uszkodzony. Na dzien dobry spalona zarowka, ktora sam musialem wymienic. Najgorsze to nieustanny huk i warkot od ulicy - w pokoju goraco wiec do wyboru albo nie da sie spac bo duszno przy zamknietym oknie, albo glosno przy otwartym - i tak, zle i tak nie dobrze. Sniadanie platne - placi sie osobno za chleb, osobno za maslo, osobno za kawe, osobni za ser zolty, osobno za wedline - dobrze, ze nie trzeba placic za talerze i sztucce. Acha, parking na ulicy bo przy hotelu miejsc jest za malo. Stanowczo odradzam.

Wskazówka dotycząca pokoi: Unikac pokojow od ulicy
Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, 518piotr
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Czysto, pięknie odrestaurowany stary ratusz, w centrum miejscowości. Przemili gospodarze, urokliwe patio.
Śniadania na zamówienie serwowane do stolika dodatkowo płatne, szkoda ze nie szwedzki stół. Pyszna kawa.
Brak TV.
Na kilka dni jako baza wypadowa do zwiedzania okolicy super.

Dziękujemy, ewikp2016
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2017

Obiekt znajduje się bezpośrednio przy skrzyżowaniu ruchliwych szos. momentami miałem wrażenie, że NA skrzyżowaniu. ciężarówy, motory rrrrrrryczały przez uchylone okno także nocą, myślałem, że zwariuję, huk był przeogromny, po pierwszej nocy chciałem uciekać ale był długi weekend, wszystko porezerwowane. gospodarze mili. ale żydzą. gdyby dali klimę w pokojach od ulicy problem by zmalał. W pokojach nie ma tv, suszarki do wł, lodówki, żelazka, mydła, ręcznika obok prysznica, czajnika, wody mineralnej, szklanek (słowem niczego, poza łóżkami). 'Szafa' (a w zasadzie bieliźniarka) nadaje się do rozpakowania może kota. ciuchy trzymaliśmy w walizkach o które potykaliśmy się - pokój mały jak cela. dodatkowy papier toaletowy wystawiony na korytarzu lub 'na żądanie'.. śniadania z karty, chyba boją się udostępnić szwedzki stół (ktoś mógłby zjeść za dużo..). Dzień wcześniej trzeba mówić co się chce zjeść na śniadanie.. w łazience brzydki zapach, brak jakiejkolwiek półki, prysznic uszkodzony, wifi działa jak chce. pobierają opłatę 'z góry' - nie fair. Parking, a właściwie wąski trawniczek między drzewami wzdłuż budynku raczej dla wprawnego kierowcy. Obiekt nadaje się na wyjazd biznesowy - zdrzemnąć się-bo nie pospać, uciekać. W żadnym wypadku na wypoczynek! Zachęcam właścicieli do odwiedzenia konkurencji.. w podobnej cenie można spędzić cudowny czas w spokojnym miejscu i lepszych warunkach.

Wskazówka dotycząca pokoi: Unikać tego obiektu
1  Dziękujemy, FelicjanzKrakowa
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre ceny, świetna lokalizacja, sprawne wifi, bardzo mili właściciele. Serdecznie polecam! A i piękne kwiaty, widać ze dbają o to miejsce. Przyjazna, rodzinna atmosfera, wysoki standard. Miejsce historyczny bo kiedys był to ratusz

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, tobijass
Zrecenzowano: 12 marca 2017

Odwiedziłem na jedną noc hotelik. Znajduje się w ładnym budynku w centrum miasta. Niestety nadaje się do hotelarskiej wersji "kuchennych rewolucji". Grzyb pod prysznicem, oraz pół rolki papieru świadczy o właścicielach. Zapowietrzone kaloryfery (sam odpowietrzyłem :) brak talerzy i sztuców dopełniło negatywnego obrazu. Poza tym o 6:00 rano obudziły mnie dzwony sąsiadującego kościoła, a wieczorem sąsiedzi na przeciwko palili oponami (chyba) w piecu. Więc wieczorem śmierdziało, a rano nie dało się spać bo co 30 minut biły dzwony.

Wskazówka dotycząca pokoi: napewno unikać pokoju od strony kościoła od 6 rano dzwonią co pół godziny
Termin pobytu: marzec 2017
Dziękujemy, jan r