eDreams
Booking.com
StayForLong
Priceline
Agoda.com
Ceny dostarczane są przez naszych partnerów, dotyczą jednego pokoju, podlegają zasadom zmiennego obłożenia obowiązującym w obiekcie oraz odzwierciedlają stawki za pokój za noc, z uwzględnieniem wszystkich znanych naszym partnerom podatków i opłat. Więcej informacji jest dostępnych u naszych partnerów.
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Czysto, pięknie odrestaurowany stary ratusz, w centrum miejscowości. Przemili gospodarze, urokliwe patio.
Śniadania na zamówienie serwowane do stolika dodatkowo płatne, szkoda ze nie szwedzki stół. Pyszna kawa.
Brak TV.
Na kilka dni jako baza wypadowa do zwiedzania okolicy super.

Dziękujemy, ewikp2016
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2017

Obiekt znajduje się bezpośrednio przy skrzyżowaniu ruchliwych szos. momentami miałem wrażenie, że NA skrzyżowaniu. ciężarówy, motory rrrrrrryczały przez uchylone okno także nocą, myślałem, że zwariuję, huk był przeogromny, po pierwszej nocy chciałem uciekać ale był długi weekend, wszystko porezerwowane. gospodarze mili. ale żydzą. gdyby dali klimę w pokojach od ulicy problem by zmalał. W pokojach nie ma tv, suszarki do wł, lodówki, żelazka, mydła, ręcznika obok prysznica, czajnika, wody mineralnej, szklanek (słowem niczego, poza łóżkami). 'Szafa' (a w zasadzie bieliźniarka) nadaje się do rozpakowania może kota. ciuchy trzymaliśmy w walizkach o które potykaliśmy się - pokój mały jak cela. dodatkowy papier toaletowy wystawiony na korytarzu lub 'na żądanie'.. śniadania z karty, chyba boją się udostępnić szwedzki stół (ktoś mógłby zjeść za dużo..). Dzień wcześniej trzeba mówić co się chce zjeść na śniadanie.. w łazience brzydki zapach, brak jakiejkolwiek półki, prysznic uszkodzony, wifi działa jak chce. pobierają opłatę 'z góry' - nie fair. Parking, a właściwie wąski trawniczek między drzewami wzdłuż budynku raczej dla wprawnego kierowcy. Obiekt nadaje się na wyjazd biznesowy - zdrzemnąć się-bo nie pospać, uciekać. W żadnym wypadku na wypoczynek! Zachęcam właścicieli do odwiedzenia konkurencji.. w podobnej cenie można spędzić cudowny czas w spokojnym miejscu i lepszych warunkach.

Wskazówka dotycząca pokoi: Unikać tego obiektu
1  Dziękujemy, FelicjanzKrakowa
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre ceny, świetna lokalizacja, sprawne wifi, bardzo mili właściciele. Serdecznie polecam! A i piękne kwiaty, widać ze dbają o to miejsce. Przyjazna, rodzinna atmosfera, wysoki standard. Miejsce historyczny bo kiedys był to ratusz

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, tobijass
Zrecenzowano: 12 marca 2017

Odwiedziłem na jedną noc hotelik. Znajduje się w ładnym budynku w centrum miasta. Niestety nadaje się do hotelarskiej wersji "kuchennych rewolucji". Grzyb pod prysznicem, oraz pół rolki papieru świadczy o właścicielach. Zapowietrzone kaloryfery (sam odpowietrzyłem :) brak talerzy i sztuców dopełniło negatywnego obrazu. Poza tym o 6:00 rano obudziły mnie dzwony sąsiadującego kościoła, a wieczorem sąsiedzi na przeciwko palili oponami (chyba) w piecu. Więc wieczorem śmierdziało, a rano nie dało się spać bo co 30 minut biły dzwony.

Wskazówka dotycząca pokoi: napewno unikać pokoju od strony kościoła od 6 rano dzwonią co pół godziny
Termin pobytu: marzec 2017
Dziękujemy, jan r
Zrecenzowano: 1 stycznia 2017

Pięknie odrestaurowany budynek Starego Ratusza. Przesympatyczni właściciele obiektu. Klimat "szlachecki", cudowne podwórko ze stolikami idealne na poranną kawę i wieczorną biesiadę. Dostęp do lodówki i czajnika na korytarzu.Parking na terenie posesji. Czyściutko. Śniadania na życzenie przygotowywane przed podaniem (dodatkowo płatne). Obiekt nie posiada windy a pokoje znajdują się na piętrze.

Termin pobytu: sierpień 2016
Dziękujemy, Anna L