eDreams
Booking.com
StayForLong
Priceline
Agoda.com
Ceny dostarczane są przez naszych partnerów, dotyczą jednego pokoju, podlegają zasadom zmiennego obłożenia obowiązującym w obiekcie oraz odzwierciedlają stawki za pokój za noc, z uwzględnieniem wszystkich znanych naszym partnerom podatków i opłat. Więcej informacji jest dostępnych u naszych partnerów.
Zrecenzowano: 12 marca 2017

Odwiedziłem na jedną noc hotelik. Znajduje się w ładnym budynku w centrum miasta. Niestety nadaje się do hotelarskiej wersji "kuchennych rewolucji". Grzyb pod prysznicem, oraz pół rolki papieru świadczy o właścicielach. Zapowietrzone kaloryfery (sam odpowietrzyłem :) brak talerzy i sztuców dopełniło negatywnego obrazu. Poza tym o 6:00 rano obudziły mnie dzwony sąsiadującego kościoła, a wieczorem sąsiedzi na przeciwko palili oponami (chyba) w piecu. Więc wieczorem śmierdziało, a rano nie dało się spać bo co 30 minut biły dzwony.

Wskazówka dotycząca pokoi: napewno unikać pokoju od strony kościoła od 6 rano dzwonią co pół godziny
Termin pobytu: marzec 2017
Dziękujemy, jan r
Zrecenzowano: 1 stycznia 2017

Pięknie odrestaurowany budynek Starego Ratusza. Przesympatyczni właściciele obiektu. Klimat "szlachecki", cudowne podwórko ze stolikami idealne na poranną kawę i wieczorną biesiadę. Dostęp do lodówki i czajnika na korytarzu.Parking na terenie posesji. Czyściutko. Śniadania na życzenie przygotowywane przed podaniem (dodatkowo płatne). Obiekt nie posiada windy a pokoje znajdują się na piętrze.

Termin pobytu: sierpień 2016
Dziękujemy, Anna L
Zrecenzowano: 16 listopada 2016

Przemili i uczynni gospodarze. Elegancki budynek dawnego ratusza przy ruchliwej ulicy niedaleko zamku w Ogrodziencu. Obok sklep Lewiatan. Ładne, czyste pokoje z łazienkami, wszystko nowe. Wygodne łóżka. Dobre sniadania, dodatkowo płatne. Dobre wifi. Brak TV. Polecam.

Termin pobytu: listopad 2016
Dziękujemy, Argus_13
Zrecenzowano: 8 września 2016

Spędzić noc w budynku dawnego ratusza, w samym sercu Ogrodzieńca, nieopodal najbardziej okazałego zamku na Szlaku Orlich Gniazd. W miło urządzonym pokoju, w wygodnym łóżku z czystą pościelą. W łazience ręczniki i suszarka do włosów. Lodówka i czajnik elektryczny oraz naczynia na korytarzu. Niewielka to niedogodność. Jedyną realną przyczynę dyskomfortu może stanowić upiorny jazgot z ulicy (jesteśmy przy przelotowej arterii) i głośne rodaków rozmowy nocą w ogródku na wewnętrznym dziedzińcu. Ale okno można zamknąć i przetrwać. Na jedną noc warto rozważyć nocleg w tym miejscu.

Termin pobytu: sierpień 2016
1  Dziękujemy, EudaimoniaE
Zrecenzowano: 26 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Miło i czysto. Trochę blisko od ulicy i ruchliwego skrzyżowania.
Parking dla kilku samochodów i motocykli też.

W okolicy do zwiedzania spacerkiem zamek w Podzamczu należący do Szlaku Orlich Gniazd z mnóstwem atrakcji głównie dla dzieci.

Termin pobytu: lipiec 2016
1  Dziękujemy, 788_ukaszt