Ogrodzieniec
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Cały kompleks wygląda rzeczywiście tak jak na zdjęciach. Naprawdę robi efekt wow. Spędziliśmy tu dwie doby. Cudne umiejscowienie Poziomu 511 sprawia, że ma się poczucie, że jest się w niezwykłym miejscu, wszystko pośród skał wapiennych. Idąc ogrodem przed hotelem dotarliśmy w przejście które prowadzi prosto do zamku Ogrodzieniec, 5 minut drogi. Hotel naprawdę robi wrażenie, w pokojach również wszystkie niezbędne rzeczy i odpowiedni poziom. Jedyny minus to (być może tylko w naszym) pokoju słychać było co rusz włączające się coś na zewnątrz (klimatyzacja?). Korzystaliśmy także z saun, wszystko pięknie zaprojektowane, czyste. Śniadania to przebogaty wybór produktów, praktycznie będąc na każdej diecie każdy coś dla siebie znajdzie, były produkty mięsne, wegetariańskie, wegańskie. Wybór produktów na słono i słodko, przebogaty wybór. Naprawdę jesteśmy zachwyceni, nocleg wart swojej ceny. Obsługa również przemiła.

1  Dziękujemy, 750katarzyna
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: EwaMieszkowska, Kierownik, Poziom 511 Design Hotel & SpaOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Szanowna 750katarzyna,

Bardzo dziękujemy za tak miłe słowa. Będzie nam niezwykle miło gościć Panią ponownie.

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Miejsce jest niesamowicie położone i to jest główny atut. Poza tym fantastyczny standard zarówno obsługi, jak i wyposażenia samego hotelu. Atrakcje jury K-C też nie pozwalają się nudzić w okolicy. Generalnie bardzo fajnie.

Dziękujemy, Sand W

Szanowny Sand W,

Bardzo dziękujemy za recenzję. Nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić do kolejnego odwiedzenia naszego obiektu - serdecznie zapraszamy.

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Spędziłem tam z partnerką weekend i nie było się do czego przyczepić, jeszcze tam wrócę.
Bardzo ładny widok oraz cisza i spokój.
Można się zrelaksować.
Dużym minusem była kuchnia. Z racji tego że w okolicy nie ma żadnej alternatywy korzystaliśmy z restauracji hotelowej i za każdym razem było co najmniej średnio

Dziękujemy, Przemysław P

Szanowny Panie Przemysławie P,

Jest nam niezwykle miło czytać Pana recenzję. Opinia gości którzy deklarują chęć powrotu, jest najlepszą nagrodą za naszą codzienną pracę.

Pana uwaga dotycząca kuchni, trafiła bezpośrednio do Szefa Kuchni. Prosimy aby wszystkie ewentualne uwagi zgłaszać od razu do naszej obsługi.

Zrecenzowano: 18 lipca 2019

Hotel jest wspaniale położony, co rekompensuje pewne niedostatki samego kompleksu. Duży plus za aranżację wnętrz i wykorzystanie w nim natury oraz za smaczne śniadanie (bardzo duży wybór). Pokój czysty, łazienka również. Fajne lusterko powiększające w łazience:) Co do minusów: za apartament na jedną noc ze śniadaniem zapłaciliśmy 700 zł, plus do tego jeszcze opłata za parking, którą naliczają każdemu (co wydaje mi się lekką przesadą, pierwszy raz się z tym spotkałam, że będąc gościem hotelu muszę jeszcze dodatkowo płacić za parking). Wydaje mi się, że ceny są zbyt wygórowane. To samo dotyczy jedzenia w restauracji. Fakt, pięknie podane, ale ze smakiem już trochę gorzej. Moje spaghetti z pesto było raczej bez smaku. Za to kaczka mężowi bardzo smakowała. Obsługa też pozostawia wiele do życzenia. Na kartę czekaliśmy dość długo (właściwie to chcieliśmy już wyjść), biorąc pod uwagę to, że nie było tłumów, a raptem trzy zajęte stoliki. Poza tym, myślę, że te 4 gwiazdki do czegoś zobowiązują, a na tarasie był po prostu syf (resztki jedzenia, serwetki, poplamione kafelki)! Nie korzystaliśmy z żadnych zabiegów, mąż był na basenie. Powiedział, że jest ok, faktycznie zapach chloru jest mało wyczuwalny.

Dziękujemy, magdapl
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: EwaMieszkowska, Kierownik, Poziom 511 Design Hotel & SpaOdpowiedź udzielona 24 lipca 2019

Szanowna magdapl,

Dziękujemy za recenzję naszego obiektu. Cieszymy się, że nasze największe atuty zostały przez Państwa docenione.
Co do opłaty za parking jest to informacja, której w żaden sposób nie ukrywamy przed naszymi gości. Czy jesteśmy jedynym hotelem, który pobiera opłaty za parking ? Z naszych doświadczeń wynika, że nie jesteśmy odosobnionym przypadkiem w tym zakresie.

W przypadku naszych cen, to oczywiście sprawa bardzo względna i mocno uzależniona od danego gościa.
Jednak jest to rzecz jawna którą publikujemy. Mamy świadomość, iż dla części osób nasze ceny są wręcz abstrakcyjne, jednak żadna z naszych cen nie jest ukrywana ani doliczana do rachunku gości bez ich wiedzy. To goście sami decydują czy proponowane przez nas ceny są przez nich akceptowalne czy też nie. W swojej ofercie mamy również pokoje o niższym standardzie niż apartament.

Cieszymy się, że nasza kuchnia spotkała się z uznaniem Pani męża. Zapraszamy do skosztowania naszych innych dań. Jesteśmy pewni, że znajdzie Pani w naszej karcie pozycje warte uwagi.

Co do uwag odnośnie naszej obsługi. Zgadzamy się, iż jest to zupełnie niedopuszczalne. Pani opinia trafiła bezpośrednio do Kierownika Restauracji.

Dziękujemy raz jeszcze, mając nadzieję na kolejną Państwa wizytę.

Zrecenzowano: 16 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

cena adekwatna do poziomu jaki hotel prezentuje. obsługa staje na wysokości zadania by klient był zadowolony. rower basen sauna spa wszystko na wysokim poziomie. czysto i zadbany . piękna okolica.
fakt że z maluszkami średnio ale dla pary jak my jak najbardziej polecam. pyszne śniadania niczego nie brakuje, menu równie należy do ciekawych.
jak ktoś planuje to polecam wcześniej rozejrzeć się za atrakcjami do zwiedzania.
polecam i wysoki oceniam bo na to zasługuje

Dziękujemy, 287monikat
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: EwaMieszkowska, Kierownik sprzedaży, Poziom 511 Design Hotel & SpaOdpowiedź udzielona 28 lipca 2019

Dziękujemy 287monikat za podzielenie się opinią.
Jest nam niezmiernie miło, czytać Pani słowa.
Zapraszamy do nas częściej .
Pozdrawiam,
Zespół POZIOM 511