Zrecenzowano: 8 czerwca 2019

Stanowczo nie polecam tego hotelu - hotel stosuje overbooking w stosunku do potwierdzonych, gwarantowanych i W PEŁNI OPŁACONYCH pobytów dokonanych z kilkudniowym wyprzedzeniem. Informacja o braku pokoju oraz braku możliwości zakwaterowania pojawiła się sms-em na kilka godzin przed planowanym rozpoczęciem doby hotelowej w momnecie kiedy już prawie byłem na miejscu. Zaznaczam, iż pobyt był w pełni opłacony, NALEŻNOŚĆ ZA POBYT OPŁACONA I POBRANA Z KONTA BANKOWEGO już kilka dni wcześniej a rezerwacja potwierdzona w formie pisemnej.
Przestrzegam, gdyż w zwiazku z tą praktyką hotelu ukierunkowaną na maksymalizację zysków kosztem swoich gości możecie mieć Państwo całkowicie zepsuty wyjazd. Pisemne potwierdzenie rezerwacji oraz uregulowanie należności za pobyt nie jest żadną gwarancją,iż w dniu przyjazdu zarezerwowany przez Państwa pokój będzie dostępny,.

• Typ podróży: Podróż służbowa
3  Dziękujemy, vienna904
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: EwaMieszkowska, Kierownik, Poziom 511 Design Hotel & SpaOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Szanowny Vienna904, zgodnie z rozmową telefoniczną - był to incydentalny błąd systemu na który nie mieliśmy żadnego wpływu. Nie jest to celowe działanie hotelu. Jest nam bardzo przykro, że trafiło to na Państwa i zgodnie z rozmową zaproponowaliśmy rekompensatę, która zgodnie ze stanem naszej wiedzy spotkała się z Państwa aprobatą. Wszystkie należności zostały niezwłocznie zwrócone na Państwa konto bankowe. Jeszcze raz bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuacje. Mamy pełną świadomość, że żadne słowa nie są w stanie naprawić zaplanowanego wyjazdu. Natomiast na pewno nie pozostawilibyśmy Państwa samych w tej sytuacji - informowaliśmy że mamy dla Państwa nocleg w konkurencyjnym obiekcie, który oczywiście byłyby bezpłatny. Nie uciekamy od błędu i byliśmy gotowi ponieś jego konsekwencje. Z poważaniem, Zespół Poziom 511 Design Hotel & Spa.

Zrecenzowano: 3 czerwca 2019

Hotel i restauracja położone bardzo malowniczo, ukłony dla projektanta za tak świetne wkomponowanie w otaczającą przyrodę. Oceniam samą restaurację. Niestety przerost formy nad treścią - jedzenie drogie a bardzo średnie, żeby nie napisać - niektóre z potraw niejadalne. Najlepiej w zestawieniu wypadły smaczne przystawki (ślimaki, zupa rybna, żurek bardzo smaczne) - za wyjątkiem deski mięs - takie porcje zdarzało mi się jadać jako "poczekajkę" za darmo w innych restauracjach, a i mięsa były smaczniejsze. Potem było już gorzej - dania główne niczym rosyjska ruletka - zamówiliśmy 5 różnych dań i żadne nie smakowało wybitnie, pięknie podane ale niestety jesteśmy gatunkiem, który od samego patrzenia się nie naje. Najgorzej w tym wszystkim wypadły desery, niesmaczne, przesłodzone, wszystko okraszone jednym sosem i wprost ohydny sorbet z prosecco i bazylią. Serdecznie odradzam ten punk w menu. Oczekiwania były duże, niestety nie zostały spełnione. Miejsce piękne i urokliwe, ale raczej do napawania się widokami niż do doświadczania kulinarnych doznań.

2  Dziękujemy, nieszkat_

Szanowny nieszkat_, dziękujemy za komentarz. Zwrócimy uwagę na wszystkie poruszone kwestie. Mamy ogromną nadzieję, że otrzymamy kolejną szanse i będziemy w stanie obronić swoje dobre imię. Zapraszamy ponownie. Z poważaniem, Zespół Poziom 511 Design Hotel & Spa.

Zrecenzowano: 28 maja 2019

SPA mnie nie zawiodło. Bardzo dobrze zorganizowane. Świetne zabiegi. Relaks...natomiast kuchnia - to wielki zawód. Zaczynając od śniadania - które w weekend było fajne, urozmaicone i ciekawe w ekspozycji...w poniedziłek juz słabsze - jakby z resztek w kuchni...we wtorek - było tak przeciętne , ze zastanawiałam się , czy obudziłam się w tym samym hotelu. ....Od tego miejsca oczekuję powtarzalności. Wczoraj jajecznica na zamówienie - dzisiaj - wyschnięte bemarowe nie udane jaja....wczoraj - sporo propozycji - dzisiaj - pasza królicza / sałata z paczki/ i ...zwykła wedlina z ...Biedronki? Miseczka jogurtu - nie zawierała chyba jednego opakowania....można postawić nie otwierane jeżeli szkoda otwierać... i tak dalej...Zamówienia a'la carte - smaczne - ale za bardzo pretensjonalne. I tak jak tatar może być sztandarową przekąską - tak kromka starego, twardego chleba jako dodatek - nie bardzo pasuje do tak świetnie podanego dania....każda z propozycji była ciekawa, ale każdej z nich brakowało wykończenia. Kulminacja i największy zawód to chłodnik. Pozostawiam bez komentarza. Obsługa restauracji nadrabia starannością i doskonałym podejściem do gości...W ostatnim dniu pobytu - poszłam jednak zjeść coś fajnego pod pobliskim Zamkiem w Ogrodzieńcu.

Wskazówka dotycząca pokoi: Na piętra z pokojami 400... i 500 nie dojeżdża winda.
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, kancelariakema
Zrecenzowano: 26 maja 2019

Hotel położony w pięknej okolicy, niedaleko zamku. Cisza, spokój . Przepięknie. Bardzo dobre śniadania, duży wybór produktów. Duży, bardzo zadbany basen, dla osób pływających super. Woda w basenie ciepła. Pokój ładny i czysty, przestronny. Jedynym słowem : piękny obiekt. Polecam

Dziękujemy, Betelgeza S
Zrecenzowano: 14 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy z rodziną w niedzielę i jedliśmy obiad który był na tablicy za 69zł. Obiadek był wyśmienity. Obsługa mimo młodego wieku wiedziała co serwuje i jak się zachować. Zdecywanie polecam. Mimo brzydkiej pogody lokalizacja naprawdę piękna. Napewno wrócimy.

Dziękujemy, Ryszard39
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: EwaMieszkowska, Kierownik sprzedaży, Poziom 511 Design Hotel & SpaOdpowiedź udzielona 15 maja 2019

Dzień dobry Panie Ryszardzie,
Dziękujemy za miłe słowa.
Proszę śledzić www oraz FB.
Zapraszamy do skosztowania naszej nowej propozycji - sezonowe menu degustacyjne.
Pozdrawiam i do zobaczenia 511 m.n.p.m.
Ewa Mieszkowska
Kierownik Sprzedaży