Zrecenzowano: 2 września 2019

Piękne miejsce, cisza, spokój, a środku lasu . W okolicy piękne trasy turystyczne i ścieżki rowerowe. Bardzo miła,uprzejmą obsługa. Bardzo dobra kuchnia. To nasz kolejny wyjazd w gronie rodziny i znajomych.

Dziękujemy, Vacation59292720104
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Po raz 2gi byłam z koleżanką na weekendzie w hotelu Centuria. Oferta ,którą oferuje hotel przewyższa to co nam zaoferował. Obsługa w skali szkolnej 6z++++(3plusami). jedzenie pyszne. czysto i na kompleksach basenowych i w całym budynku łącznie z pokojami. Kwiaty,drzewa i zieleń wokoło zadbana i piękna. na miejscu są dostępne rowery, które są w bardzo dobrym stanie technicznym.słabe jest połączenie wifi ,ale nie po to tam przyjechałyśmy. Wypoczynek był sama przyjemnością .na 100% będziemy tam wracać .Może założą nam "karte stałego klienta"-ha ha ha.Dziękujemy za przemiłą obsługę no i dozobaczenia .:):):) Joanna Gomołka

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, JoannaG2755
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Polecam hotel Centuria. Doskonały wybór zarówno dla rodzin z dziećmi jak i dla osób bez dzieci.
Hotel w samym sercu Jury, otoczony lasem oraz pięknym, zadbanym ogrodem. Bardzo dobre, urozmaicone wyżywienie. Dodatkowym atutem jest cała strefa SPA&Wellnes, w której można korzystać z basenu, jacuzzi, saun, różnych seansów i zabiegów relaksacyjnych.
Bardzo miła obsługa, starająca się sprostać potrzebom i oczekiwaniom nawet tych najbardziej wymagających klientów.
Zorganizowałam w tym hotelu niezapomniany wieczór panieński dla mojej przyjaciółki.
Wszystkie były zachwycone!

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, dominikadudek93
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Udany pobyt, duża sala zabaw dla dzieci - córeczka była zachwycona :-) Piękne położenie hotelu, dobre jedzenie, obsługa bez zarzutu. Basen i sauna - idealne. Ogólnie optymalna relacja jakości do ceny.

Dziękujemy, mbr0zek
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Bardzo przyjemne miejsce - w środku lasu, z dala od dróg i miast. Słychać szum drzew i śpiew ptaków (oraz ewentualnie innych gości hotelowych).
Dobre jedzenie (korzystałem ze szwedzkiego bufetu i wybór był spory). Świetne i profesjonalne zabiegi.

Dziękujemy, Przemek M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: EwaSlodczyk, Dyrektor generalny, Hotel Centuria Wellness&SPAOdpowiedź udzielona 9 sierpnia 2019

Szanowny Panie Przemku,
W imieniu całego zespołu Centurii pięknie dziękuję za pozostawienie opinii. Ciesze się, że docenił Pan naszą leśną lokalizację. W imieniu Szefa Kuchni dziękuję za słowa uznania, a Pan Manager SPA wraz z zespołem jest szczęśliwa czytając miłe słowa dotyczące zabiegów. Już niedługo kolejne nowości w naszej ofercie SPA oraz nowa, jesienna wkładka menu - zapraszamy zatem do ponownych odwiedzin!
Z pozdrowieniami,
Ewa Słodczyk