"Niezamknięty zamek"

Znużeni długą drogą na Śląsk, zatrzymalismy sie na mały spacer. Każdy miłośnik takich miejsc... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
roman3x
Warszawa, Polska
Polecam

Fajne miejsce do zwiedzania, ale lepiej unikać długich weekendów bo są długie kolejki. Dzieciaki... Przeczytaj więcej

Kasieku
Sędziszów, Polska

Zrecenzowano: 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetny, wielki, imponujący te słowa cisną mi się na usta jako pierwsze. Otoczenie zamku też niczego sobie. Po drodze na szczyt mijamy wiele straganów, na których mozna coś zjeść i kupić pamiątkę. Jedyny problem jest z parkingiem w weekendy ... Niekiedy trzeba sie najezdzic żeby cos znaleźć ale to praktycznie jak przy kazdej lepszej atrakcji.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, damian1946
Zrecenzowano: 4 września 2019

Zamek ten robi wrażenie jest duży dobrze zachowany i na dodatek do okoła jest gdzie co zjeść odpocząć lokalizacja przyciągająca mnóstwo turystów chętnych do zwiedzania zamku który warto zobaczyć przejść się po "wnętrzach" zamku jak i spacer do okoła. Polecam byłem tam dwa razy.

Dziękujemy, krzysztof000
Zrecenzowano: 2 września 2019

Warto przyjechać na Jurę chociaż raz zobaczyć to miejsce, bo zamek naprawdę robi wrażenie. Wkoło skałki po których wspinają się turyści.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Tomasz J
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe ruiny średniowiecznego zamku. Dobrze zorganizowana trasa zwiedzania. Przystępna cena biletów. Dużo parkingów za normalną cenę. Polecam.

1  Dziękujemy, Marcin B
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Za parking zapłaciliśmy 7 zł bez limitu czasu. Po kupnie biletów udaliśmy się do Grodu Birów (około 20 minut spacerkiem, otrzymuje się mapkę z którą dojście nie stanowi żadnego problemu). Rozciągają się stamtąd piękne widoki, można z oddali podziwiać zamek. Zwiedzenie samego Grodu nie zajmuje zbyt wiele czasu, jest niewielki, ale polecam się do niego udać. Zamkiem natomiast jesteśmy bardzo mile zaskoczeni, kierunek zwiedzania jest bardzo dobrze oznakowany, w środku można podziwiać m.in. makiety przedstawiające zamek w latach świetności i zamek w obecnym stanie. Na sam koniec zostawiliśmy Sale Tortur. Polecam Ogrodzieniec i małą lekcje historii w tym miejscu!

Dziękujemy, sandruszkax