Polecam

Fajne miejsce do zwiedzania, ale lepiej unikać długich weekendów bo są długie kolejki. Dzieciaki... Przeczytaj więcej

Kasieku
Sędziszów, Polska
Fajne zwiedzanie

Robi wrażenie. Fajne, ciekawe zwiedzanie. Szkoda, że droga do zamku to kramy odpustowe, co psuje... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 9 września 2019
586ewac
Kraków, Polska

Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Absolutnie cudowne miejsce. Ceny biletów mega niskie, czyli przystępne dla wszystkich. Kierunek zwiedzania jest jeden i bardzo dobrze oznaczony a także opisany, dzięki czemu nie ma opcji, żeby coś pominąć.

Dziękujemy, zapcia
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Zamek super oraz teren wokół zamku. Natomiast bardzo wiele do życzenia zostawia obsługa parku linowego oraz bawialni na siatce z piłkami! Nie ma tam żadnej odpowiedzialnej osoby z obsługi!!! dzieciaki pozostawione są same sobie!!! zdarza się że tej bawialni siatkowej nie pilnuje kompletnie żaden pracownik!!!dzieci zdane na siebie świadomie lub nie , mniej lub bardziej specjalnie robią sobie krzywdę a opiekuni tego niejsca nie poczuwają się kompletnie do niczego!!! uważam że zdecydowanie powinien się tym miejscem zainteresować nadzór techniczny , oraz inspekcja pracy!!!

Dziękujemy, Tomek S
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

przepiękne miejsce, gdzie zwiedzający ma bliski kontakt z przeszłością.
we własnym tempie może eksplorować zakątki i zakamarki zamku usytuowane na różnych kondygnacjach.
można zakupić łączny bilet i pokonując 1,5 km udać się do grodu w Birowie- równie urokliwe kiejsce.

Polecam

Dziękujemy, Monika M
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019

Cudowne miejsce! Wiele atrakcji! Polecam "Noc z Duchami", świetna zabawa :D Warto również przejść sie po okolicy, ładne tereny. W pobliżu kilka parkingów, w dobrych cenach :D

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Grzesiek K
Zrecenzowano: 15 lipca 2019

Serdecznie polecam do odwiedzenia. To fajne miejsce, z klimatem. Nie przypadam za odwiedzaniem zamków, ale tu byłam 2 razy. Fajna wycieczka dla całej rodziny! Polecam

Dziękujemy, Luba K