Zapisz
Przepiękny!!! Wspaniały!!!

Nie spodziewaliśmy się, że Zamek (i otaczające go krajobrazy) zrobią na nas aż tak ogromne... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 22 października 2020
Joanna S
Kraków, Polska
Ogrodzieniec

Cudowne miejsce. Fantastyczne widoki. Miejsce przyjazne zwierzętom. Pozostałości komnate... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 10 września 2020
A7457UHjustynag

Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Absolutnie cudowne miejsce. Ceny biletów mega niskie, czyli przystępne dla wszystkich. Kierunek zwiedzania jest jeden i bardzo dobrze oznaczony a także opisany, dzięki czemu nie ma opcji, żeby coś pominąć.

Dziękujemy, zapcia
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

przepiękne miejsce, gdzie zwiedzający ma bliski kontakt z przeszłością.
we własnym tempie może eksplorować zakątki i zakamarki zamku usytuowane na różnych kondygnacjach.
można zakupić łączny bilet i pokonując 1,5 km udać się do grodu w Birowie- równie urokliwe kiejsce.

Polecam

Dziękujemy, Monika M
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019

Cudowne miejsce! Wiele atrakcji! Polecam "Noc z Duchami", świetna zabawa :D Warto również przejść sie po okolicy, ładne tereny. W pobliżu kilka parkingów, w dobrych cenach :D

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Grzesiek K
Zrecenzowano: 15 lipca 2019

Serdecznie polecam do odwiedzenia. To fajne miejsce, z klimatem. Nie przypadam za odwiedzaniem zamków, ale tu byłam 2 razy. Fajna wycieczka dla całej rodziny! Polecam

Dziękujemy, Luba K
Zrecenzowano: 26 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Zamek śliczny, natomiast ceny biletów za to co widzimy na miejscu (mam na myśli wszędzie wystające kable i niebezpieczne instalacje) zdecydowanie za bardzo wygórowane.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, dj_angel89