Rabsztyn

“Pyszny obiad”
Podzamcze — recenzja

Podzamcze
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Rabsztyn)
Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jadąc w jedna stronę zjadłem polędwice radziwiła a jadąc w drugą stronę dzień poźniej zjadlem kotlet schabowy z zasmażana kapustą. Obydwa dania bezbłedne.

Dziękujemy, 928andrzejw

Zrecenzowano 23 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Daje ocenę średni bo jako przydrożny zajazd jest ok, nic specjalnego - menu tradycyjne, ceny przeciętne, nic ciekawego. Jedzenie jak z jadłodajni, poprawne, niczym nie zaskakuje i nie zachwyca, głodny poje ale bez większych kulinarnych przyjemności.
Trzeba uważać na zamówienie - kelnerka nie zapisała jednego z zamówionych dań więc go nie dostaliśmy, kelnerki nie zastanowilo że tylko jedna porcja choć przy stole siedzi para, nie sprawdziła na koniec przyjmowania zamówienia. Potem tylko przeprosiła, no ale niesmak duży pozostał... Ja tu nie wrócę.

Dziękujemy, mika0228
Zrecenzowano 2 lipca 2019

Miła obsługa, klimatyczna restauracja w Staropoliskim stylu, ładne otoczenie.

Polecam: Doskonałego lokalnego pstrąga wędzonego na ciepło z frytkami i zestawem surówek - danie wyjątkowe. Placki z sosem pieczarkowym - świetnie przyrządzone. Camembert z frytkami i grilowanymi warzywami z rozmarynem.

Dziękujemy, Mariusz C
Zrecenzowano 30 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiłem:
- kwaśnicę
- gulasz wieprzowy z kaszą gryczaną i burakami zasmażanymi.

Zupa całkiem dobra. Gulasz za bardzo smakował papryką więc podejrzewam, że był czymś podkręcony. Kasza bardzo dobrze ugotowana, natomiast buraki słabe. Na plus, duże porcje i miła obsługa.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Q6851ZTdanielc
Zrecenzowano 26 lutego 2019

Zatrzymaliśmy się na obiad w tym miejscu całkiem przypadkowo i był to trafny wybór, ponieważ miła i sprawna obsługa umiliła nam ten czas.Pyszny obiad , duże, gorące porcje zaspokoiły nasz głód.Polecam żurek w pysznym chlebie oraz kawał klasycznego ,smacznego schabowego.Restauracja jest w pobliżu zamku Rabsztyn , atrakcji rejonu.Polecam

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, asialinin

Podzamcze — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Olkusz, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Podzamcze? Podziel się wrażeniami!