“Miejsce godne polecenia ”
Restauracja Parkowa — recenzja

Restauracja Parkowa
Nr 1 wśród 12 Restauracje (Mława)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

•Urokliwe miejsce w środku parku,
•szybka, miła obsługa,
Zamówiliśmy tatara - pięknie podany i bardzo smaczny.

Dziękujemy, trzepotskrzydel

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja naprawdę godna polecenia,wszystkie dania bardzo smaczne ładnie i estetycznie podane.Wlasciciel i obsługa bardzo sympatyczni i skorzy do wszelkiej pomocy .
Dziękujemy za udany obiad i wszystkim polecamy Restaurację Parkowa.

Dziękujemy, 177krzysztofr
Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczny tatar, smaczny filet z piersi z grilla. Do tego smaczne, pieczone ziemniaczki. Wódeczka zimna, piwo dobre, sympatyczny właściciel. Polecam

Dziękujemy, hardecki
Zrecenzowano 4 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zamowilam obiad niedzielny dla kilku osob. Wczesniej ustaliliśmy menu. Schabowy z kością rewelacja. Salatki na przystawkę bardzo dobre. Karkówka w sosie na slodko polecam.

Dziękujemy, 320ewaw

Restauracja Parkowa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mława, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Restauracja Parkowa? Podziel się wrażeniami!