Mława

“obiad”

Yoon's Kitchen Kuchnia Koreańska
Nr 8 wśród 12 Restauracje (Mława)
Zrecenzowano 9 września 2019

czas oczekiwania długi jedzenie nie smaczne śmierdzące i nie dogotowane .ohyda . nie polecam omijać.najgorsze jedzenie

Dziękujemy, Olga E
Zrecenzowano 18 października 2018 z urządzeń przenośnych

Co się zmieniło od ostatniej wizyty?

Ramen - warzywa nie były już rozgotowane, tylko sparzone, tak jak należy. Bulion taki sobie, zaszalałbym z imbirem, szczypiorkiem, dał więcej warzyw, dał więcej sosu sojowego, czosnku i zmienił makaron. Tak jak mówiłem ostatnio - strasznie przypomina w smaku ten zupek chociażby "amino" i nie przepadam za nim. Czuję w nim jakiś glutaminian czy inny wzmacniacz smaku. Jeśli już ten makaron, to trochę bym go rozdrobnił, bo ciężko się go je, gdy ciągnie się bez końca. W smaku całe danie - średnie.

Ryż - świetna konsystencja, dobrze zrobiony. Bez problemu można było go jeść pałeczkami. Dobra robota.

Danie główne (Dak Gan Dzon jeśli dobrze zapamiętałem). Z opisu - kurczak w tempurze. Co dostaliśmy? Praktycznie sama panierka, znikoma ilość kurczaka pod grubą warstwą ciasta. Miałem wrażenie, że niektóre kawałki nie miały w ogóle mięsa w środku. Grube ciasto wchłonęło dużo oleju, co było czuć w potrawie. Co gorsze nie najlepiej się po tym daniu czuliśmy, ale to zasługa właśnie tego tłuszczu... Całość w sosie słodkie chili i posypana sezamem. Jak w smaku? Zjadłem. Długo miałem posmak panierki z olejem, także nie jest to danie lekkostrawne. Równie średnie jak zupa.

Póki co nie polecam i szybko nie wrócę.

Termin wizyty: październik 2018
1  Dziękujemy, hardecki
Zrecenzowano 12 września 2018 z urządzeń przenośnych

Wystrój dość surowy. Brak obsługi kelnerskiej, więc oceniam według standardów barowych.

Ramen - smaczny wywar, fajnie pikantna. Makaron średni - trochę podobny do tego z gotowych zupek. Czuć było po prostu rozgotowaną mąką. Brakuje w nim mięsa i jeszcze więcej warzyw. Według mnie warzywa powinny być tylko sparzone, a nie rozgotowane.

Pierożki - smaczne, ale zbyt chrupiące. Sprawiały wrażenie "przeciągniętych". Za długo na głębokim oleju, przez co samo ciasto zabija smak nadzienia. Naczynko do sosu sojowego - za małe. Ciężko było włożyć tam potrawę, tym bardziej, że smażony pierożek nie jest elastyczny. Powinno być nieco większe.

Pudełko z kurczakiem (nie pamiętam nazwy) - bardzo dużo sera w daniu, nie jest lekkie. Ryż kleił się nie od konsystencji samej w sobie, tylko od potężnej dawki nabiału. Z racji takiej ilości sera, na dnie został ryż, który w ogóle nie wciągnął sosu z potrawy. Gotowany ryż z serem nie jest najlepszy. Sam sos i mięso z dodatkami - mi smakowało, ale moja druga połówka zostawiła to po kilku kęsach.

Kibicuję temu barowi mocno, bo uwielbiam azjatycką kuchnię. Wrócę za jakiś czas i zobaczę, czy jest progres. Powinny być 3 gwiazdki, ale restauracja jest otwarta kilka/kilkanaście dni temu, więc daję Wam małą ulgę i liczę, że będziecie się dynamicznie rozwijać. Póki co mała żółta kartka.

Termin wizyty: wrzesień 2018
2  Dziękujemy, hardecki
Zrecenzowano 9 września 2018

Restauracja bardzo ładnie wykończona. 3 dni temu było otwarcie i jak na razie wszystko jest na dobrej drodze. Jedzenie znakomite, bulgogi, kimchi, kurczak w tempurze wszystko pyszne. Miła odskocznia od kebsów, pizz i chińczyków.

Zalety:
Krótki czas oczekiwania, miła atmosfera, smaczne posiłki- dobre jakościowo.

Wady:
Kimchi - bardzo mało jak za 5 zł (miska zupy kosztuje również 5 zł), kimchi powinno kosztować 2,5 zł za taką ilość.
Kurczak tempura - powinno być trochę więcej kawałków mięsa.

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, bartlomiejw158

Yoon's Kitchen Kuchnia Koreańska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mława, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Yoon's Kitchen Kuchnia Koreańska? Podziel się wrażeniami!