Mława

“Pierogarnia żadna, bo pierogi marne.”

Pierogarnia na Starym Rynku
Nr 3 wśród 12 Restauracje (Mława)
Zrecenzowano 2 września 2019

W poszukiwaniu dobrych domowych pierogów.. których tutaj nie znalazłem. Ciasto grube i niesmaczne, farsz ruski i mięsny do kitu. Jakaś polewa z tłuszczu i cebuli. Ceny niskie. Smród z sąsiadujących śmietników osiedlowych. Brak oznaczeń lokalu! Nie ma o czym gadać. Prowincjonalna nędza.

Dziękujemy, Alchemik11

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce.wybór pierogów.placki.krokiety.też Dania mięsne.zupy..niedrogo.symlpatyczny ogrodek.pierogi pycha.miła obsługa.!!

1  Dziękujemy, Bogdan W
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restaurację znam od początku - jeszcze za czasów liceum chodziłem tam na pyszne obiady.

Długo nie zaglądałem, bo zapomniałem szczerze mówiąc o tym miejscu. Dużo się zmieniło - ładniejszy lokal, świetny ogródek.

To co się nie zmieniło - pyszny smak pierogów, zarówno z mięsem, szpinakiem, jak i z kapustą i grzybami. Do tego pyszna okrasa z cebulki.

Jedyny minus to zimny barszczyk, ale pierogi nadrabiają wszystko. Polecam!

1  Dziękujemy, hardecki
Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Na przełomie ostatniego roku, jedzenie bardzo się zepsuło. Ostatnie pierogi niezjadliwe w dużej części, miały być z mięsem, a były tak kwaśne jakby ktoś wyjął z nich inny farsz. Kolejna wizyta... Najpierw sztućce brudne od szminki, kelnerka wymieniła. Później kotlet po hawajsku surowy w środku. Szkoda, bo mieszkam dwa bloki od pierogarni i często w niej jadłam. Czas pójść do konkurencji.

Dziękujemy, Patrycja K
Zrecenzowano 21 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam tę pierogarnię. Bardzo smaczne pierożki, duzy wybór, np ze szpinakiem i fetą czy leniwe. Ceny przystępne. Idealne miejsce na rodzinny obiad.

Dziękujemy, Jakub S

Pierogarnia na Starym Rynku — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mława, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Pierogarnia na Starym Rynku? Podziel się wrażeniami!