Jarocin

“Bardzo pozytywne zaskoczenie!”

Pizzeria - Restauracja Stodoła
Nr 7 wśród 12 Restauracje (Jarocin)
Zrecenzowano 8 września 2019

Bardzo dobre jedzenie- enklawa dobrego smaku w Jarocinie.
Miła obsługa, klimatyczny wystrój i przemiła właścicielka.
Z pewnością tu wrócimy !

Dziękujemy, blazejgrzelka

Zrecenzowano 14 lutego 2019

Zamówiłem dzisiaj stek średnio wysmażony, a dostałem zimnego, przesmażonego trampka, którego nie dało się kroić! W smaku okropny, frytki zimne. Nie polecam!

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Bartłomiej N
Zrecenzowano 3 października 2018 z urządzeń przenośnych

Cena: jest nieco drożej niż w innych restauracjach w Jarocinie.
Ilość: przeciętna pizza, można zabić głód, ale zostaje miejsce na deser.
Jedzenie: jak to mówią, nie urywa, ale pizza całkiem dobra. Smakowało, czas w porządku, zastrzeżeń brak, po prostu całkiem dobra pizza.
Obsługa: w porządku, trudno powiedzieć cokolwiek więcej.
Wystrój: ładnie, czysto i jasno, choć często brakuje miejsca.
Ogólne wrażenia: nic wybitnego, ale bez powodów do narzekania, zwykłe miejsce z dobrym jedzeniem.

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, glodomorra
Zrecenzowano 6 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam, pierś w pancerzu to cudo❤️ do tego smaczne frytki sałatka ☺️ nie lubię flaków, ale spróbowałam od chłopaka i również smaczne były, bardzo dobrze doprawione. Polecam jak najbardziej!

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, pfr98
Zrecenzowano 5 marca 2018

Od wejścia zwraca uwagę ciekawy wystrój, nowocześnie, loftowo czyli w prostych, nieskomplikowanych klimatach które lubimy najbardziej. Stoliki surowe, kanapy proste, wszystko w odcieniach tak modnej ostatnio szarości, która Nam osobiście bardzo pasuje. Po krótkim oczekiwaniu pojawia się Pani z kartami. One także są utrzymane w odcieniach szarości. Fajnie to wszystko wygląda do momentu przyjścia pizzy. Placek jest drożdżowy, kiepskiej jakości, dodatkowo w środku przyklejony do tektury i sprawiający wrażenie surowego. Dodatki są fajne, papryczki chilli są świeże i w dużej ilości, to samo tyczy się salami i cebuli. Szkoda bo z tego co pamiętam to było całkiem ciekawe miejsce jeszcze jakiś czas temu. Niestety placek na chwilę obecną jak dla mnie jest niezjadliwy.

Termin wizyty: luty 2018
1  Dziękujemy, KrzysztofSr

Pizzeria - Restauracja Stodoła — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Witaszyce, Wielkopolska

Żerków, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Pizzeria - Restauracja Stodoła? Podziel się wrażeniami!