Jarocin

“Dobrze w Jarocinie”
City Cafe — recenzja

City Cafe
Nr 1 wśród 12 Restauracje (Jarocin)
Opis: City Cafe zostało otwarte w 2003 roku.
Opis: City Cafe zostało otwarte w 2003 roku.
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre miejsce na kawe lub salatke w Jarocinie, ale bardziej z braku konkurencji niz ze wzgledu na samo miejsce, ktore balansuje na granicy przecietnosci. Podsumowujac moglo byc lepiej. Klimatyczny dziedziniec, spory ruch, swiadczy o tym ze to miejsce popularne. Smaczne smoothie, niezla salatka, brakowalo mi dan glownych w menu, ale to jest po prostu takie miejsce na kawe, salatke, deser niz restauracja z prawdziwego zdarzenia i ok, taki wybor dokonali wlasciciele, bylo dobrze ale tylko tyle. PS Metalowe slomki do gestych koktajlii troszke sie nie sprawdzily. Jesli juz mamy byc eko to moze lepiej jakies bambusowe?

Dziękujemy, Paweł J
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: martrochan, Właściciel, City CafeOdpowiedź udzielona 7 września 2019

Dziękujemy za recenzję. Panie Pawle, od zawsze City Cafe jest kawiarnią (jak nazwa wskazuje) i nigdy tego nie zmienimy, więc trudno w naszym menu szukać „dań głównych”.

Mamy szeroką ofertę w postaci sałat, bajgli, śniadań etc. Jak na kawiarnię - bardzo szeroki wybór. Zawsze można się do czegoś doczepić - mieliśmy plastikowe słomki - źle. Mamy metalowe - źle, bo są za wąskie. Mamy też papierowe - pewnie ktoś będzie niezadowolony, bo po jakimś czasie staną się miękkie....

Pozdrawiamy.

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Dużo jeżdżę po restauracjach i bardzo mało jest tak fajnych miejsc. Oczywiście ideałów nie ma ale jakość jedzenia obsługi oraz wygląd lokalu super. Polecam zajrzeć i skosztować

1  Dziękujemy, buchwaldProjekty
Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce żeby wybrać się na spotkanie czy to biznesowe, że znajomymi, czy randkę. Ładnie urządzony lokal, miła obsluga i nie najgorsze ceny. Polecam :-)

Dziękujemy, RoweLOVE
Zrecenzowano 5 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Szukaliśmy, przypadkowo będąc w Jarocinie miejsca na dobra kawę i coś słodkiego. Trafiliśmy na City Cafe - REWELACJA CIASTO ! każdemu bardzo polecam bo dawno nie piłam tak pysznej kawy i nie jadłam wyjątkowego deseru

Dziękujemy, anetakotyza
Zrecenzowano 4 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo się popsuła obsługa a o toalecie szkoda mówić dosłownie śmierdzi wygląda na to że tam się nie sprząta tygodniami wstyd

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Marek D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: martrochan, Właściciel, City CafeOdpowiedź udzielona 14 sierpnia 2019

Panie Marku. Dziękujemy za opinię. Zapewniamy, że toaleta jest na bieżąco sprawdzana oraz codziennie dokładnie sprzątana, jednak nie jesteśmy w stanie jej sprawdzać po każdym gościu. Zachęcamy do ponownej wizyty oraz weryfikacji opinii. Pozdrawiamy!

City Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kotlin, Wielkopolska
Jarocin, Wielkopolska

Witaszyce, Wielkopolska
Żerków, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w City Cafe? Podziel się wrażeniami!