Zrecenzowano: 9 września 2019

Gorąco polecamy obiekt Kormoran na organizację jakikolwiek imprez oraz Konferencji (kilkudniowych). Organizowaliśmy w czerwcu 2019 (sezon dla Kormoran) 3 dniową Konferencję Warsztaty Informatyków Lubuskich WIL.X3 na ponad 160 osób. Całość przebiegła perfekcyjnie. Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Poczynając od uzgadniania warunków kończąc na samej realizacji usługi. Wszystko co zostało ustalone zostało wykonane w najmniejszym detalu. Bardzo czysty obiekt oferujący mnóstwo dodatkowych atrakcji dla uczestników Konferencji czy imprez. Dbałość o detale oraz dobre samopoczucie gości. Gorąco polecamy.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, piotr_gawara
Zrecenzowano: 9 września 2019

Świetny hotel z dużą liczbą atrakcji dla dzieci, zieleń, stawy, baseny, kręgielnia, pyszna restauracja, nie mamy czego się doczepić polecamy szczególnie dla rodzin z dziećmi. My z dwójką pobyt w domku lux typu suite z dwoma sypialniami. Na minus daleko mieliśmy do restauracji, ale idzie przeżyć. Ogólnie pobyt tygodniowy się udał i wracamy za rok. Do zobaczenia.

Wskazówka dotycząca pokoi: Dużo zieleni, natura...
Dziękujemy, Jacek W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: hotelkormoran, Kierownik recepcji, Hotel Kormoran Resort&SPAOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Zrecenzowano: 9 września 2019

Takie to ja lubię, duże porcje smacznie szybko podane tłoku nie było, kelner pomocny, super śniadanka, dania tradycyjny dosyć duży wybór z poza karty zamówiliśmy z polecenia - miętus królewski tusza POLECAM !!! Pobyt z narzeczoną. ;))

Wskazówka dotycząca pokoi: Najładniejsze pokoje w budynku z recepcją
Dziękujemy, grzesiekwielkopolska

Dziękujemy za miłe słowa i zapraszamy ponownie. Wprowadziliśmy ostatnio nowe danie - pierogi z pstrągiem ;)

Zrecenzowano: 4 września 2019

Gorąco polecamy, piękne miejsce, dużo atrakcji. Boisko wielofunkcyjne, silownia zewnetrzna, baseny, bowling i wiele innych. Jedzenie w restauracji bardzo smaczne, każdy znajdzie coś dla siebie. Obsługa w recepcji i restauracji na najwyższym poziomie. Na pewno wrócimy...

Dziękujemy, Gosiaka88

Zrecenzowano: 3 września 2019

W czerwcu miałem okazję uczestniczyć w 3-dniowym szkoleniu i muszę stwierdzić, że Hotel Kormoran świadczy usługi na najwyższym poziomie. Sale szkoleniowe bardzo ładne, klimatyzowane, bardzo dobrze wyposażone. Jedzenie wyśmienite, polecam zupę rybną oraz steka. Spałem w pokoju hotelowym i naprawdę do niczego nie można się przyczepić. Hotel zapewnia także wiele możliwości na spedzanie wolnego czasu, są baseny, kregielnia, bilard, miejsca na grilla i ogniska, łowiska. Bardzo fajne miejsce, nastepnym razem przyjadę z rodziną.

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Johnnysul