Świetny hotel z dużą liczbą atrakcji dla dzieci, zieleń, stawy, baseny, kręgielnia, pyszna restauracja, nie mamy czego się doczepić polecamy szczególnie dla rodzin z dziećmi. My z dwójką pobyt w domku lux typu suite z dwoma sypialniami. Na minus daleko mieliśmy do restauracji, ale idzie przeżyć. Ogólnie pobyt tygodniowy się udał i wracamy za rok. Do zobaczenia.

Wskazówka dotycząca pokoi: Dużo zieleni, natura...
Dziękujemy, Jacek W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: hotelkormoran, Kierownik recepcji, Hotel Kormoran Resort&SPAOdpowiedź udzielona 5 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za miłe słowa i zapraszamy ponownie!

Takie to ja lubię, duże porcje smacznie szybko podane tłoku nie było, kelner pomocny, super śniadanka, dania tradycyjny dosyć duży wybór z poza karty zamówiliśmy z polecenia - miętus królewski tusza POLECAM !!! Pobyt z narzeczoną. ;))

Wskazówka dotycząca pokoi: Najładniejsze pokoje w budynku z recepcją
Dziękujemy, grzesiekwielkopolska

Dziękujemy za miłe słowa i zapraszamy ponownie. Wprowadziliśmy ostatnio nowe danie - pierogi z pstrągiem ;)

Zrecenzowano: 4 września 2019

Gorąco polecamy, piękne miejsce, dużo atrakcji. Boisko wielofunkcyjne, silownia zewnetrzna, baseny, bowling i wiele innych. Jedzenie w restauracji bardzo smaczne, każdy znajdzie coś dla siebie. Obsługa w recepcji i restauracji na najwyższym poziomie. Na pewno wrócimy...

Dziękujemy, Gosiaka88

Zrecenzowano: 3 września 2019

W czerwcu miałem okazję uczestniczyć w 3-dniowym szkoleniu i muszę stwierdzić, że Hotel Kormoran świadczy usługi na najwyższym poziomie. Sale szkoleniowe bardzo ładne, klimatyzowane, bardzo dobrze wyposażone. Jedzenie wyśmienite, polecam zupę rybną oraz steka. Spałem w pokoju hotelowym i naprawdę do niczego nie można się przyczepić. Hotel zapewnia także wiele możliwości na spedzanie wolnego czasu, są baseny, kregielnia, bilard, miejsca na grilla i ogniska, łowiska. Bardzo fajne miejsce, nastepnym razem przyjadę z rodziną.

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Johnnysul

Zrecenzowano: 3 września 2019

Gorąco polecamy, świetny pobyt z rodziną, atrakcje dla dzieci baseny, plac zabaw, kręgielnia, mimo dużego ruchu wiadomo majówka, to obiekt na tyle duży że się tego nie odczuwa, czysto, dużo zieleni, kwiatów. Bardzo dobre jedzenie w restauracji. Napewno wrócimy, polecamy wszystkim

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Kamil K