Zrecenzowano: 3 września 2019

W czerwcu miałem okazję uczestniczyć w 3-dniowym szkoleniu i muszę stwierdzić, że Hotel Kormoran świadczy usługi na najwyższym poziomie. Sale szkoleniowe bardzo ładne, klimatyzowane, bardzo dobrze wyposażone. Jedzenie wyśmienite, polecam zupę rybną oraz steka. Spałem w pokoju hotelowym i naprawdę do niczego nie można się przyczepić. Hotel zapewnia także wiele możliwości na spedzanie wolnego czasu, są baseny, kregielnia, bilard, miejsca na grilla i ogniska, łowiska. Bardzo fajne miejsce, nastepnym razem przyjadę z rodziną.

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Johnnysul
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: hotelkormoran, Kierownik recepcji, Hotel Kormoran Resort&SPAOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Zrecenzowano: 3 września 2019

Gorąco polecamy, świetny pobyt z rodziną, atrakcje dla dzieci baseny, plac zabaw, kręgielnia, mimo dużego ruchu wiadomo majówka, to obiekt na tyle duży że się tego nie odczuwa, czysto, dużo zieleni, kwiatów. Bardzo dobre jedzenie w restauracji. Napewno wrócimy, polecamy wszystkim

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Kamil K

Zrecenzowano: 3 września 2019

W czerwcu 2019 w Ośrodku Kormoran organizowaliśmy plenerową imprezę firmową, w której udział wzięło 350 osób. Organizacja, obsługa, jedzenie - rewelacja! Bardzo sprawny kontakt, duża pomoc oparta na doświadczeniu, pełen profesjonalizm. Polecamy!

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, PiekarniaLeks

Zrecenzowano: 2 września 2019

Wspaniałe miejsce na pobyt z dziećmi. Basen odkryty rewelacja, w upale dni sprawdził się bez dwóch zdań. Fajny plac zabaw. Podczas pobytu skorzystaliśmy też z restauracji. Wszyscy zadowoleni. Nie udało nam się skorzystać z kręgielni, ale trzeba przyznać że klimatyczne miejsce. Obsługa uprzejma, domek czysty, niczego nam nie brakowało.

Wskazówka dotycząca pokoi: My skorzystaliśmy z opcji domek VIP. Na pobyt we dwójkę pokój w hotelu. Bliżej na basen jest z pokoi.
Dziękujemy, Anna K

Zrecenzowano: 2 września 2019

Jestem konsultantką ślubną, organizowałam wesele międzynarodowe w Kormoranie. Jedzenie, obsługa, sprawność obsługi oceniam na bardzo dobre. Piękne pokoje, czysto wszędzie, uśmiechnięta i przyjazna obsługa, zarządzanie dobre. Polecam serdecznie.

Dziękujemy, 400agnieszkan

Bardzo nam miło, mam nadzieję że będzie jeszcze okazja razem pracować ;)