Zrecenzowano: 2 września 2019

Wspaniałe miejsce na pobyt z dziećmi. Basen odkryty rewelacja, w upale dni sprawdził się bez dwóch zdań. Fajny plac zabaw. Podczas pobytu skorzystaliśmy też z restauracji. Wszyscy zadowoleni. Nie udało nam się skorzystać z kręgielni, ale trzeba przyznać że klimatyczne miejsce. Obsługa uprzejma, domek czysty, niczego nam nie brakowało.

Wskazówka dotycząca pokoi: My skorzystaliśmy z opcji domek VIP. Na pobyt we dwójkę pokój w hotelu. Bliżej na basen jest z pokoi.
Dziękujemy, Anna K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: hotelkormoran, Kierownik recepcji, Hotel Kormoran Resort&SPAOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Dziękujemy za miłe słowa i zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano: 2 września 2019

Jestem konsultantką ślubną, organizowałam wesele międzynarodowe w Kormoranie. Jedzenie, obsługa, sprawność obsługi oceniam na bardzo dobre. Piękne pokoje, czysto wszędzie, uśmiechnięta i przyjazna obsługa, zarządzanie dobre. Polecam serdecznie.

Dziękujemy, 400agnieszkan

Bardzo nam miło, mam nadzieję że będzie jeszcze okazja razem pracować ;)

Zrecenzowano: 23 czerwca 2019

Absolutnie nie polecam, szczególnie jeśli chodzi o restauracje. Czekałam 40 min. aż ktoś w ogóle podejdzie, ale udało się zamówić tylko alkohol, powiedziano nam, ze obiad zamówimy osobno, czekaliśmy na złożenie drugiego zamowienia kolejne 40 min., mimo naszych interwencji i próśb aby ktoś podszedł... kelnerzy sami żartowali, ze „do zobaczenia jutro”. Na obiad czekaliśmy ponad 2 godziny.

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Aleksandra D

Dziękujemy za informację zwrotną, zrobimy wszystko by taka sytuacja nie miała już miejsca, jednocześnie prosimy o wyrozumiałość. Był szczyt sezonu i robiliśmy wszystko, by każdego gościa obsłużyć prawidłowo.

Zrecenzowano: 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Na samo złożenie zamówienia czekaliśmy 90 min. Mimo ponagleń obsługa ma totalnie gdzieś obsługiwanie klientów. Kelner po zebraniu zamówień radośnie zażartował „ do jutra „. Managerka z uśmiechem powiedziała ze „tak tu jest”. W wielu miejscach się stołowałem ale poziom olewki w tym miejscu przebija wszystko. I może gdyby restauracja była pełna to można by zrozumieć ale na sali były puste stoliki. Standardy rodem z komunistycznego baru mlecznego. Omijać łukiem.

Dziękujemy, bartolo777777

Zrecenzowano: 9 czerwca 2019

Naprawdę oprawa piękna: wystrój restauracji, położenie, widoki, ale niestety nic poza tym, a mianowicie cena nie adekwatna do jakości, w opisach standard wysoki, w rzeczywistości wszystko wygląda całkiem inaczej. W opisie pokój przestronny w rezultacie pokój dwuosobowy malutki, że jedna osoba przepycha się z drugą, ponadto klimatyzacja nie wyrabia, noc jak w piekarniku - temperatura w pomieszczeniu ponad 27'C, w opisie pokój z balkonem z widokiem na plażę, w rezultacie balkon niemożliwy do użytku, gdyż zamieszkały cały przez wielkie pająki i opleciony pajęczyną, w opisie nocleg ze śniadaniem, w rzeczywistości na śniadaniu trafiła się ryba wędzona z wielkimi placami pleśni w środku, że aż apetyt odszedł na dalszą konsumpcję. I niestety w trakcie wymeldowania obsługa opieszała na recepcji po zgłoszeniu roszczeń i reklamacji nie zdobyła się nawet na przeprosiny. Naprawdę nie polecam.

Dziękujemy, Zylkatransport