Zrecenzowano: 23 czerwca 2019

Absolutnie nie polecam, szczególnie jeśli chodzi o restauracje. Czekałam 40 min. aż ktoś w ogóle podejdzie, ale udało się zamówić tylko alkohol, powiedziano nam, ze obiad zamówimy osobno, czekaliśmy na złożenie drugiego zamowienia kolejne 40 min., mimo naszych interwencji i próśb aby ktoś podszedł... kelnerzy sami żartowali, ze „do zobaczenia jutro”. Na obiad czekaliśmy ponad 2 godziny.

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Aleksandra D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: hotelkormoran, Kierownik recepcji, Hotel Kormoran Resort&SPAOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Dziękujemy za informację zwrotną, zrobimy wszystko by taka sytuacja nie miała już miejsca, jednocześnie prosimy o wyrozumiałość. Był szczyt sezonu i robiliśmy wszystko, by każdego gościa obsłużyć prawidłowo.

Zrecenzowano: 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Na samo złożenie zamówienia czekaliśmy 90 min. Mimo ponagleń obsługa ma totalnie gdzieś obsługiwanie klientów. Kelner po zebraniu zamówień radośnie zażartował „ do jutra „. Managerka z uśmiechem powiedziała ze „tak tu jest”. W wielu miejscach się stołowałem ale poziom olewki w tym miejscu przebija wszystko. I może gdyby restauracja była pełna to można by zrozumieć ale na sali były puste stoliki. Standardy rodem z komunistycznego baru mlecznego. Omijać łukiem.

Dziękujemy, bartolo777777

Zrecenzowano: 9 czerwca 2019

Naprawdę oprawa piękna: wystrój restauracji, położenie, widoki, ale niestety nic poza tym, a mianowicie cena nie adekwatna do jakości, w opisach standard wysoki, w rzeczywistości wszystko wygląda całkiem inaczej. W opisie pokój przestronny w rezultacie pokój dwuosobowy malutki, że jedna osoba przepycha się z drugą, ponadto klimatyzacja nie wyrabia, noc jak w piekarniku - temperatura w pomieszczeniu ponad 27'C, w opisie pokój z balkonem z widokiem na plażę, w rezultacie balkon niemożliwy do użytku, gdyż zamieszkały cały przez wielkie pająki i opleciony pajęczyną, w opisie nocleg ze śniadaniem, w rzeczywistości na śniadaniu trafiła się ryba wędzona z wielkimi placami pleśni w środku, że aż apetyt odszedł na dalszą konsumpcję. I niestety w trakcie wymeldowania obsługa opieszała na recepcji po zgłoszeniu roszczeń i reklamacji nie zdobyła się nawet na przeprosiny. Naprawdę nie polecam.

Dziękujemy, Zylkatransport
Zrecenzowano: 16 maja 2019

Ośrodek przepięknie położony nad samym jeziorem, do dyspozycji gości basen, sauna, jacuzzi, sala zabaw z kręgielnią. Bardzo dobra kuchnia polecam w szczególności żurek :-). Super obsługa w restauracji (kelnerzy robią super robotę). Bardzo profesjonalne podejście do klienta (nawet w czasie pobytu kontakt telefoniczny z pytaniem czy wszystko jest ok), wszystkie uzgodnienia spełnione w 100 %. Polecam !!!

Termin pobytu: maj 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, dugas76
Zrecenzowano: 30 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre miejsce na odpoczynek, cisza spokój, położony w lesie nad stawami gdzie można łowić ryby. Do dyspozycji gości basen , sauna, jacuzzi, sala zabaw i kręgle. Miła obsługa , dobra kuchnia i czyste pokoje .

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, ruda17