Zrecenzowano: 7 listopada 2018

Byliśmy w Domu Pielgrzyma Arka dwa razy. Za każdym razem wszystko przebiegło bardzo sprawnie. W domu czysto, przyjemnie, pachnąco. Na miejscu mała restauracja serwująca posiłki, kawiarnia, sklepik z pamiątkami. Do dyspozycji gości parking (płatny co łaska) , piękna okolica bazyliki i co najważniejsze super atmosfera.

Termin pobytu: lipiec 2018
2  Dziękujemy, Leszek B
Zrecenzowano: 4 listopada 2017

Zaplecze sanitarne wykonane wzorowo i udostępnione gratis, to się ceni. Po zwiedzaniu Bazyliki i wszystkich przepięknych tam miejsc oraz dostępnych przeżyć, spacerze i podziwianiu, nareszcie chwila odpoczynku. No i przychodzi czas na posilenia się, bardzo smacznym jedzeniem (jak domowym) i to w bardzo przystępnej cenie. Polecam !

Wskazówka dotycząca pokoi: Jest to dom pielgrzyma a więc wymagania nie są wygórowane, choć ciszej jest na wyższych piętrach.
Termin pobytu: maj 2017
1  Dziękujemy, Emilian P
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

W weekend mnustwo ludzi wiec jedzenie na bank swierze.
Polecam pierogi z serem sa pyszne, ruskie juz nie.
Mielony jest dobry ziemniaki tez.
Nie polecam klusek śląskich.
Brakuje mi kompotu, jest napój rozpuszczalny sztucztny.
Zupa pomidorowa jak i żurek dobre.
Jesli chodzi o jedzenie domowe jest to jedyne miejsce w Licheniu z dobrym jedzeniem w dobrych cenach.
W fajnym miejscu bo po obiedzie na spacer idealnie.

Termin pobytu: sierpień 2017
1  Dziękujemy, Kicinska
Zrecenzowano: 30 października 2016 z urządzeń przenośnych

Pokoje bardzo czyste. Łazienka przestronna. Wygodne łóżka. Bardzo smaczne jedzenie. Tanio. Cisza spokój. Piękne ogrody. Oczka wodne i kaczki. Piękna Golgota. Nastrój modlitewny. Można pomedytować. Długie spacery wskazane. Najważniejsza jest bliskość Matki Bożej Licheńskiej.

Termin pobytu: październik 2016
2  Dziękujemy, Kazimierz P
Zrecenzowano: 30 lipca 2016

wygodnie wyposazone pokoje mila lokalizacja w otoczeniu zieleni widoki z okna bardzo ładne posilki bigos 1 klasa bardzo smaczne obsługa kompetentna sam Hotel luksusowy koszty zamawiania pokoju dosc dogodne formy zamówienia pokoju ułatwiajace zainteresowanym

Wskazówka dotycząca pokoi: z poki na wyzyszch pietrach jets piekny widok i widoczna doookola piekna zielen
Termin pobytu: lipiec 2016
1  Dziękujemy, EwaP305