Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Ciekawy obiekt, który z pewnością zasługuje na to żeby sprawdzić jego ofertę. Udaliśmy się wraz z partnerem na długi weekend sierpniowy do tego hotelu.
BUDYNEK
Pierwsze wrażenie z zewnątrz - na pewno hotel lata świetności ma już za sobą - widać, że budynek ma już kilkanaście lat i przez cały ten czas raczej nie był odświeżany - ale przecież nie ocenia się książki po okładce :)
OBSŁUGA
Obsługa na recepcji miła, profesjonalna i rzetelna - szybko przeszliśmy przez proces meldunku. W restauracji tak samo - wszyscy mili i pomocni - brudne naczynia były ekspresowo zbierane i stoliki czyszczone. Trochę gorzej z obsługą w SPA - Pani w ciemnych włosach albo była nowa albo kompletnie nie zna oferty jaką przedstawia i ostatecznie sprzedaje (w pakiecie mieliśmy wykupioną kąpiel solankową jednak Pani bardzo się upierała, że przy naszym pakiecie tego nie ma - po zapoznaniu się z ofertą na stronie UWIERZYŁA, że jednak taka oferta istnieje i przyznała rację) - cała sytuacja została wyjaśniona szybko i sprawnie jednak podejście tej Pani było mało grzeczne i zalatywało arogancją - totalnie odstaje od zachowań w hotelu 4-gwiazdkowym.
POKÓJ
Otrzymaliśmy pokój 3-osobowy co było plusem ponieważ pokój był bardzo przestronny i wygodny. Łóżka wygodne, wszystko co potrzebne znajdowało się w pokoju. Łazienka schludna. Wystrój bardzo średni - widać, że meble swoje przeżyły i są zwyczajnie nie modne i brzydkie po prostu. W łazience rozwarstwiające się drzwi od wilgoci i brak wyciągu - jedno wynikające z drugiego.
STREFA SPA
Bomba - jedyna część w hotelu, która jest odnowiona i nowoczesna. Basen duży i nawet głęboki (zastanawia mnie tylko SŁONA woda w nim - bardzo dziwne ponieważ nie wiadomo czy jest ona specjalnie dosalana, aby posiadała dodatkowe właściwości czy jednak to tak duże stężenie moczu? - jedna kąpiel w basenie mi wystarczyła :) ). Na basenie ratownik, dużo dodatków typu piłki,bramki itd. Sauny ekstra - tutaj wszystko się zgadzało - bardzo zadbane i higieniczne.
WYŻYWIENIE
Smacznie i dużo - jedzenie to ogromny plus tego obiektu. Wszystkiego bardzo dużo, różnorodne dania, wszystko świeże. Bardzo duży plus ;)
OTOCZENIE
Duży, bezpłatny parking to z pewnością duża przewaga - przez cały pobyt nie trzeba się martwić o auto. Ogrody, oczka wodne i trawniki, które otaczają hotel świetnie utrzymane - ogrom atrakcji (boisko do tenisa, kosza, siatkówki, piłki nożnej, leżaki zewnętrzne, ławeczki, altany, miejsce na ognisko, plac zabaw). Można wypocząć.
CZYSTOŚĆ
Niestety punkt, którego nie chciałabym zaczynać ponieważ poziom czystości jest bardzo niski. Ale po kolei.
W pokoju - wszędzie kurz. W szufladzie w szafce nocnej włosy, okruchy i mnóstwo kurzu. Zasłony poplamione - duże, ciemne plamy - na prawdę każde ich dotknięcie jest obrzydliwe. "Zarośnięty" brudem pilot od telewizora - chyba nigdy nie był czyszczony. Sam telewizor musiał stać na dworze ponieważ posiadał na powierzchni białe plamki (+warstwa starego kurzu). Lustro zakurzone i po prostu brudne. W koszu na śmieci brak worka. W łazience porządek jednak cały prysznic w kamieniu - chromowane półeczki całe w kamieniu.
W strefie spa w łazienkach również brud - podłoga cała we włosach i w innych paprochach.
Podsumowując:
Gdyby ten hotel miał dwie lub trzy gwiazdki to nie miałabym się do czego przyczepić jednak gdy widzę przy jakimkolwiek obiekcie cztery gwiazdki to oczekuje już czegoś z wyższej półki. Tutaj bardzo się zawiodłam ponieważ bije po oczach obecny wszędzie brud i zatrzymanie się w roku 2005 jeżeli chodzi o wystrój. Gdyby nie strefa saun i jedzenie na wysokim poziomie to porównałabym ten hotel do zwykłego przydrożnego hostelu. Marzy mi się, aby na nowo przyznano gwiazdki temu hotelowi ponieważ już dawno nie zasługuje on na cztery gwiazdki...

Dziękujemy, Kasia C
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Duży, przestronny hotel z dobrze przygotowanym zapleczem jeśli chcesz zorganizować konferencje, szkolenie. Sporo sal, Pan techniczny bardzo pomocny. Smaczne jedzenie, sprawna obsługa. Do tego bardzo fajne SPA. Polecam

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Monika S
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Co do samego hotelu można dyskutować czy zasługuje na 4 *.Moim zdaniem na granicy wymagań czyli tak między 3 * ,a 4*.Natomiast restauracja to jakaś pomyłka.
Obsługa nie ma pojęcia o wymaganiach w restauracji 4 *.Długo się czeka na posiłki,
nie zawsze zapamiętane jest pełne zamówienie.Poziom obsługi na weselu w remizie strażackiej, gdzie zwykle zatrudnione są osoby bez wykształcenia gastronomicznego.
Byłem tam z delegacją z Japonii i wstyd,zażenowanie oraz kompromitacja na najwyższym poziomie.Odradzam imprezy oraz kolacje na poziomie.Absolutnie zabrać czwartą gwiazdkę.Krzysztof

Wskazówka dotycząca pokoi: Dobrze położony ale prowincjonalny i nie zasługuje na 4 *
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, krzysztofs22
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2019

Przyjechaliśmy tu na kilka dni wypocząć a przy okazji pozwiedzać. Wszystko wyszło znakomicie. Przestronne czyste pokoje z chłodziarką i podwójnym łożem. Pomimo, że nie mieliśmy pokoju z klimą to bez problemu otrzymaliśmy wentylator. Tak w ogóle bardzo miły personel na recepcji, doradzający co warto i gdzie zobaczyć więc nie tylko Bazylika. Spory basen z wieloma atrakcjami, trzy sauny i pomieszczenie "tężnia". Szlafroki kąpielowe w pokoju. Codziennie świeża woda butelkowana i wymiana ręczników na życzenie. Otoczenie hotelu bardzo ładne z oczkiem wodnym, złotymi rybkami i jesiotrami. Zarówno śniadania jak i obiadokolacje urozmaicone i smacznie (sporo dań do wyboru) i bez ograniczeń w tym również różnego rodzaju napoje (bez dopłaty) i owoce. Spory bezpłatny lecz monitorowany parking. Z atrakcji można wymienić jeszcze bilard, kręgielnię oraz spory pokój zabaw dla dzieci.

Dziękujemy, Bogusław K
Zrecenzowano: 15 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Swoją opinie podzielę na 4 segmenty: obsługę, gastronomię, wystrój hotelu, strefę spa.
Obiadokolacja jak na hotel 4* to jakieś nieporozumienie. Bufet wg menu szefa dwie zupy, i 3 rodzaje dań głównych nieciekawie podane niestety nic dla siebie nie wybrałam, zero jakiegokolwiek urozmaicenia. Brak owoców na dodatek taca z 3 rodzajami wyschniętych ciast po 5 kawałków z rodzaju. Standard pokoi załączony na zdjęciach pleśń i rdza pod prysznicem. Framuga od drzwi nadająca się dawno do wymiany, zacieki i brud w lodówce. Zasłony ubrudzone od krwi, nie działająca klimatyzacja. W sali jadalnianej na pierwszy rzut oka odstraszająco brudna, bagnista woda w akwarium. Obsługa bez zarzutu poza wyjątkiem nieuprzejmej Pani na strefie spa godzina 16 dnia 13 maja. Mimo zgłoszenia niedogodności na recepcji nic nie zostało w tej sprawie poczynione. Jedynym plusem strefa spa bez zarzutu, dużo atrakcji zadbane miejsce. Nie takiego standardu spodziewałam się po hotelu 4* szczerze odradzam bo można się bardzo rozczarować. Na załączonych poniżej zdjęciach stan faktyczny na dzień 13.05.2019.

Termin pobytu: maj 2019
1  Dziękujemy, Marta K