Bez rewelacji

Myślałam że to miejsce jest warte aby je odwiedzić. Niestety jest zaniedbane. Ktoś coś zrobił i... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 8 lipca 2019
kasqa87jt
Poza Parkiem Miniatur niewarte odwiedzenia

Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019
Kate13224
Wrocław, Polska

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety ale cena całkowicie nie adekwatna do tego co jest oferowane w środku :/
Miejsce niestety jest bardzo zaniedbane, atrakcje dla dzieci brudne, stare, okropne.
W miejscu „mierzenia” strojów bardzo dziwny Pan, zaczepiający odwiedzających w nachalny sposób... zdecydowanie nie polecam, w okolicy jest wiele ciekawszych miejsc :(
Jedynym plusem są miniatury ale nie za taka cenę...

Dziękujemy, olcik_0
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

8 minut temu

Nawet to miejsce nie zasługuje na tą jedną gwiaztkę. Wszystko kiczowato zrobione. Park miniatur ciężko nazwać parkiem miniatur jest jedną wielką niezaniedbaną dziurą. Miniatury są zrobione nie starannie i nikt o nie nie dba. Poligon to też bujda trzy samochody o które nikt nie dba. Szkoda czasu i pieniędzy.

Dziękujemy, Radekbu
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Park Miniatur jest bardzo zadbany i robi wrażenie (zwłaszcza możliwość porównania rozmiarów zamku w Malborku z pozostałymi obiektami). Poza tym park wygląda jak zbitka zabawek ogrodowych i dmuchanych zamków z okolicy. Miejsce absolutnie bez pomysłu, chociaż wszystkie atrakcje są w cenie biletu, więc dzieci mogą się nabawić.

2  Dziękujemy, Kate13224
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Miejsce absolutnie Nie godne polecenia! Omijac szerokim lukiem. Za wejscie naszej 5 osobowej rodziny zaplacilismy ponad 100 zl plus jedzenie fast foodow 80 zl. Po wejsciu wielka przykra niespodzianka: kilka marnych dmuchawcow do skakania, zorbing Na wodzie, kilka szabelek krzyzackich, figurek zwierzatek, ogrody Hitlera ( smiech Na sali!!!), pseudo muzeum wojenne I miniatur ( te prezentuja sie calkiem niezle, ale Nie warte tych pieniedzy). Miejsce kompletnie porzucone, zaniedbane I nijakie. Naciagacze I oszusci! Najbardziej zaskakujace jest to ze miejsce jest polecane przez hotel Mikolajki- Wstyd!

Dziękujemy, Traveler635960
Zrecenzowano: 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Moja kolejna wizyta po ponad 4 latach nieobecności. Koszt biletów 1 osoba dorosła i dwójka dzieci = 70 zł. Wszystkie „atrakcje” wymagają konserwacji - widać to na moich zdjęciach.
- Miniatury wyblakłe i odpadającymi elementami. Ścieżki prowadzące wokół miniatur z rozpadającym się drewnianymi krawężnikami.
- Strefa zabawy - w namiocie piłkarzyki bez piłki, dwa stoły do ping ponga z jedną piłeczką, mały basen z kulkami, dwa domki dla dzieci, dwa kucyki na biegunach (widać że nowo zakupione) itp.
- Strefa dmuchańców - wszystkie mocno dotknięte upływającym czasem widać zabrudzenia.
- Nadmuchiwane piłki, w których można poskakać - atrakcja na 3 minuty z zegarkiem w ręku. Młody człowiek który to obsługiwał widocznie znudzony. Zrozumiałbym 3 minuty w momencie długiej kolejni, ale moje dzieci (córka i syn) byli jedynymi
- Strzelnica i eksponaty - dość ciekawe tylko 5 zł za wystrzelenie 20 kulek (zajmuje to 5 sekund) to złodziejstwo!!
- Twierdza rycerska - nudy

Ogólnie po rozmowie z pracownikami... Pan właściciel z Warszawy ewidentnie nie inwestuje. Wszystko wygląda na „patrz i nie rusz”. Atrakcje bardzo, bardzo słabe.

Na pewno nie wrócę i nie polecam. Polecam szukać lepszych atrakcji w okolicy.

Dziękujemy, Patryk84