Warto poznać kawałek historii.

To już trzeci pobyt w tym miejscu. Po zmianie właściciela atrakcji (Lasy Państwowe) zauważam więcej... Przeczytaj więcej

Andrzej1962
Elbląg, Polska
Niewiele pozostało

Warto przyjechać, chodzenie po ruinach uruchamia wyobraźnię. Niewiele pozostało dobrze zachowanych... Przeczytaj więcej

_ukaszz480

Opinie

Najbardziej pomocne

Wszystkie opinie

Edyta Szymańska5/523 minuty temu na stronie  Google

To nie jest Hotel Gołębiewski. Ten kto chce Wersalu napewno tutaj tego nie znajdzie. Hotel jest w dawnym pawilonie gwardii przybocznej Adolfa Hitlera. I to jest niewątpliwie atrakcją. Budynek jest otynkowany maskującą fakturą tynku i pomalowany na zielono. Pokoje są czyste i każdy ma łazienkę i ręczniki z wyszytym napisem Wilczy Szaniec. Jest cichy i jest tani. Nigdzie nie znajdzie się takiego zapachu leśnego czystego powietrza i ciszy. Sen przy otwartym oknie to czysta poezja w objęciach Morfeusza. W oknach są siatki, więc żaden owad nie wleci do środka a przede wszystkim, goście hotelowi mają za darmo parking i za darmo zwiedzanie całego Wilczego Szańca. Mogą iść tam kiedy chcą, nawet w nocy. Zwiedzanie w nocy daje inne wyobrażenie o tym miejscu. Ruiny bunkrów budzą grozę samym widokiem. W tym hotelu spałem 11 lat temu. Wtedy też byłem zadowolony, ale teraz wiele zmieniło się na lepsze. Obsługa jest bardzo życzliwa i pomocna, szczególnie pani Patrycja. Będę polecał ten hotel każdemu.

1  Dziękujemy, edytaszymanska
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Ciekawe miejsce do zwiedzenia, fajnie przenieść się w przeszłość. Restauracji tam będącej nie polecam, dania słone, brudna toaleta.

1  Dziękujemy, MartaBul
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

"Wilczy szaniec" to kawałek naszej historii,warto tam się wybrać i zobaczyć na własne oczy bunkry i cały teren.Polecam,

Dziękujemy, renata w
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Dla mnie takie miejsce to bomba. Gratka dla każdego fanatyka historii wojennej. Skorzystaliśmy z usługi miłego pana przewodnika, który miał wiele ciekawego do powiedzenia.

1  Dziękujemy, emil n
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo udany wyjazd. Do zwiedzania polecam wynająć przewodnika, bez niego nie ma tego efektu. Koszt przewodnika w naszym przypadku to 5 zł od osoby i naprawdę było warto. Nam się podobało.

Dziękujemy, ilonai413