Zapisz
Polecam

Była to jedno z miejsc na trasie mazurskiej związanej z II wojną światową. Nie zawiodłam się. Nie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 15 sierpnia 2020
Ewa M
Bardzo ciekawe!

Było to bardzo ciekawe doświadczenie ale sugerujemy zwiedzanie z przewodnikiem , szczególnie mając... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 31 lipca 2020
Fearless171493

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Ciekawe miejsce do zwiedzenia, fajnie przenieść się w przeszłość. Restauracji tam będącej nie polecam, dania słone, brudna toaleta.

1  Dziękujemy, MartaBul
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

"Wilczy szaniec" to kawałek naszej historii,warto tam się wybrać i zobaczyć na własne oczy bunkry i cały teren.Polecam,

Dziękujemy, renata w
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Dla mnie takie miejsce to bomba. Gratka dla każdego fanatyka historii wojennej. Skorzystaliśmy z usługi miłego pana przewodnika, który miał wiele ciekawego do powiedzenia.

1  Dziękujemy, emil n
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo udany wyjazd. Do zwiedzania polecam wynająć przewodnika, bez niego nie ma tego efektu. Koszt przewodnika w naszym przypadku to 5 zł od osoby i naprawdę było warto. Nam się podobało.

Dziękujemy, ilonai413
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Warto wybrać się rano, kiedy jeszcze nie ma tłumów. Zaraz po przyjeździe pojawił się przewodnik z propozycją oprowadzenia. 60 zl za grupę do 8 osob, to cena, którą warto zapłacić za tę usługę.
Wszystko dobrze oznaczone. Polecam

Dziękujemy, Izabela D