Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Przepieknie polozony i odrestaurowany i utrzymany obiekt. Bardzo sympatyczna i kompetenta obsluga (recepcja, restauracja, instruktorzy jazdy konnej). Miejsce przyjazne rodzinom z dziecmi. Polecam szczegolnie milosnikom jazdy konnej. Bardzo dobre sniadanie.

Kilka drobnych uwag:
-w pokoju zabaw przy restauracji wlaczono dzieciom bajke TV bez pytania rodzicow o zgode
-kabel od czajnika w pokoju tak krotki, ze wode trzeba bylo gotowac na podlodze
-w naszym pokoju brak mozliwosci zaciemnienia okien na noc, tj zaslony za cienkie i za waskie

Dziękujemy, Daydream772199
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Brak czajnika w Folwarku i kilku herbat. W Palacu jest a to raczej nie powinien byc wyroznik pokoju. W restauracji jedzenie ciagle to samo. Tez mogliby wprowadzic urozmaicenie do glownego menu i kilka prostszych dan pod dzieci.

Dziękujemy, lilianamasny
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Wspaniałe miejsce .cudowni ludzie.to co zobaczyłam przeszło moje najśmielsze oczekiwanie .zielen ,świeże powietrze ,konie to tylko płomyk tego co Nas czeka w tym miejscu Polecam każdemu kto nie lubi tłumu ,zanieczyszczenia ....

Wskazówka dotycząca pokoi: Apartament bosski
Dziękujemy, bosskadonna
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Wspaniałe miejsce na aktywny wypoczynek i relaks w otoczeniu przepieknego obiektu i niesamowitej przyrody. Jedzenie pyszne, śniadania bardzo urozmaicone. Tutaj każdy znajdzie to co lubi. Świetne miejsce na każdą porę roku.

Dziękujemy, Edyta4455
Zrecenzowano: 27 lipca 2019

To moja druga wizyta w Folwarku i ponownie pięknie i pysznie.Po 2 latach nic się nie zmieniło i dobrze. Cisza,spokój, słychać własne myśli.Idealne miejsce na odpoczynek zarówno z dziećmi jaki i bez.Miejsce dla osób lubiących jazdę konno jak i inne zwierzęta.Swoje pupile są także mile widziane. Pokoje klimatyczne,czyste.Jedzenie poezja.Gratulacje i wielkie dzięki dla Szefa kuchni i zespołu.Nie ma dań niedobrych. Polecam na odpoczynek od zgiełku miasta.

Dziękujemy, melka123