“DNO DNA !”
Amore Caffe - CUCINA — recenzja

Amore Caffe - CUCINA
Nr 7 wśród 13 Restauracje (Bartoszyce)
Zrecenzowano 4 września 2019

Właścicielka zgłosiła moją recenzję na google jako "fikcyjną opinię" dla zaniżenia oceny. Opisałem swoją wizytę w lokalu tak jak ją odczułem: wstawiam oryginał:

Na pizze wybrałem się ze swoją połówką zachęcony opiniami w Google. Lokal urządzony raczej nowocześnie niż w stylu włoskim aczkolwiek przyjemnie się siedzi w środku " ktoś ma dobry gust " zamówiliśmy pizzę parmę oraz funghi, pizza całkiem smaczna świeże produkty bardzo dobrej jakości !, niestety na stołach zabrakło oliwy zwykłej, czosnkowej oraz pikantne. Obslugiwała nas bardzo sympatyczna kelnerka ciemne włosy, gdy podszedłem do baru zapytać czy mogę dokupić parmezan do pizzy druga pani blondynka w okularach że nie " nie ma takiej opcji" zapytałem dlaczego .. " szef kuchni tak ustalił i właściciel lokalu" pani w ciemnych włosach zniknęła za barem... Zdziwiony wróciłem do stołu ... Pomyślałem masakra nie dość że nie była miła to jeszcze jak "we Włoskiej" restauracji można odmówić parmezanu.. Kto był kiedyś we Włoszech lub w prawdziwej włoskiej pizzerii wie że pomidorów mozzarelli i parmezanu się nie żałuje, po chwili "miła" kelnerka przyniosła mi na spodeczku parmezan.. niestety "kucharz się wyjątkowo zgodził". Podsumowując lokal ładny obsługa super z wyjątkiem pani blondynki, muzyka w lokalu też fajna, pizza rozwojowa smakowała i cena też ok . Na minus brak możliwości dokupienia dodatkowych składników pierwszy raz w życiu się z tym spotkalem, następnie brak oliwy na stole, szkoda że nie ma piwa włoskiego Np: peronni lub po prostu zwykłego Polskiego żywca.
Pizza: 4/10 podniosę na dyszkę tylko dajcie parmezan i oliwę .
Obsługa 9/10 nie dotyczy Pani blondynki.
Muzyka 10/10
Ogólny klimat 8/10 brakowało mi trochę Włoskości .
Obiecuję że wrócę . I mam nadzieję że będę mógł zmienić ocenę na MAX !!
To jest moja oryginalna opinia. W załączniku "zdjęciu" wstawiam odpowiedź właścicielki. Następnie Pani straszyła mnie sądem za pomówienia " nieprawdziwe opinie " nie skasowałem tylko odpowiedziałem Pani że droga wolna możemy zobaczyć się w sądzie. Po kilku dniach Pani zgłosiła ponownie moją opinię do googla jako nieprawdziwą. Co do powyższej opinii którą napisałem na samym początku wszystko zostaje bez zmian oprócz obsługi. Z większym prostactwem się nie spotkałem, straszeniem sądem w celu utrzymania pozytywnej opinii, każdy kto ma choć troszkę wspólnego z gastronomią wie jak umiejętnie podchodzić do swojego " gościa " tutaj poziom jest tragiczny. Nie polecam !!!!!!!!!!.

2  Dziękujemy, BolekLolek88

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedna z lepszych restauracji na Warmii. Właściciele serio traktują ten biznes. Potrawy podawane z najlepszych składników (także regionalnych). Wspaniała pizza i znakomite lody (miejsce zobowiązuje ;-)) Przemyślane propozycje win. Przemiła obsługa.

2  Dziękujemy, katarzynaz590
Zrecenzowano 1 sierpnia 2019

pizza super lody i kawa prawdziwe miejsce klimatyczne i nowoczesne widok z lokalu na zabytki miasta .

Dziękujemy, Beata D

Amore Caffe - CUCINA — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bartoszyce, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Amore Caffe - CUCINA? Podziel się wrażeniami!