Bartoszyce
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najpierw plusy- duży, czysty przestronny pokój. Świeża pościel, duża łazienka wszystko w wyglądzie wczesnych lat 90 ale schludnie.
Minusy- w hotelu można spać do godziny 7 rano, ponieważ budowa placu przed nim (tak od 2 lat) uniemożliwia dłuższe spanie- no chyba ze komuś nie przeszkadza młot pneumatyczny i drżenie ścian.
Śniadanie- wcale się nie dziwie ze jest w cenie- jakość 0/10. Jedzenie ma nieprzyjemny zapach, i bardzo słaby smak. Nawet parówki są tak rozgotowane ze niewiadoma czy to woda czy jedzenie. Kawa- fakt z ekspresu- ale chyba ktoś zaoszczędził na ziarnach.
W bartoszycach ciężko o hotel- ale jeśli macie alternatywę- polecam wybrać inny.

Dziękujemy, 210jaz
Zrecenzowano: 15 czerwca 2019

Hotel teoretycznie ma 3*, ale według mnie zasługuje na 2*. Jest do generalnego odświeżenia. Parking to po prostu ubity plac za hotelem. Śniadanie ilościowo obfite, ale część produktów robiła wrażenie "zmęczonych". Na plus - położenie w samym centrum (niestety teraz jest to wielki plac budowy, gdyż trwa rewitalizacja) i bardzo miła obsługa. Hotel jest czysty - widać, iż jest to jeden z ważniejszych elementów działań obsługi. Miejsce przyjazne dla zwierząt - ale za dodatkową opłatą.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Mariusz Ś
Zrecenzowano: 27 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Przyjemnie wspominam niestety tylko jednodniowy pobyt w hotelu Bartis. Zadbane pokoje, wyposażenie, obsługa, spa i dobrze wyposażona siłownia. Co ważne - jedne z najlepszych śniadań jakie jadłam w tego typu hotelach. Polecam!

Termin pobytu: kwiecień 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, 668aleksandran
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Nie zachwycił nas ten hotel chociaż opinie były raczej pozytywne. Plusy: centrum miasta, zestaw do parzenia kawy i herbaty, suszarka i kosmetyki w łazience, wygodne materace i to chyba tyle.
Minusy: obce włosy w pościeli i na suszarce, wody tylko gazowane (pomyłka obsługi?) , śniadania bardzo skromne ale nie ma co oczekiwać (niższa cena niższa jakość). Jeśli ktoś chce tylko się przespać i coś tam zjeść to polecam.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Busia77
Zrecenzowano: 24 lipca 2018

Przyjechaliśmy dopiero o 23 w sobotę przywitano nas w recepcji i zameldowano na najwyższej kondygnacji (ustalony wcześniej pokój z uwagi na Wesele odbywające się w hotelu). Faktycznie nie było nic slychać, że trwa wesele. Wykupiliśmy pokój COMFORT 2 osobowy. PO wejściu do pokoju MEGA pozytywne zdziwienie, Pokój super ułożenie i wystrój, toaleta bardzo wielka (prysznic + wielka wanna w drugim rogu), dodatkowo shower żel i szampon w bardzo dużych pojemnikach, nie w buteleczkach po 100ml.
Troszę słaba jakość telewizorów - są płaskie ale słabe piksele. Ale nie przyjechalismy tak oglądać TV.
Z pokoju mieliśmy widok na rynek i bramę lidzbarską.
Śniadania bardzo obfite i bardzo dobre, dobra kawka z ekspresu. Szwedzki stół, cały czas donoszone dania i bardzo duża stołówka.
Z wifi nie korzystaliśmy ale dane do logowania były podane w teczce przygotowanej przez hotel. Obok hotelu pizzeria Gruby benek i sklepy.
W hotelu basen (nawet nie wiem czy działający) i siłownia fajne wygląda ale troszkę brak. Na pewno brak HANTLI jest kłopotliwy, obciążenia też stare. O siłownię personel lub właściciel mógłby zadbać lepiej, bo nie potrzeba dużego wkładu....
Recepcja i personel bardzo pozytywni ludzie.
Sprzątanie codziennie nawet w niedziele, bardzo dobrze wysprzątane pokoje, nowe ręczniki, nowa woda...

Wskazówka dotycząca pokoi: Z uwagi na remont rynku, wjazd do hotelu od strony rzeki Łyna.
Termin pobytu: lipiec 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa