Bartoszyce
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Nie zachwycił nas ten hotel chociaż opinie były raczej pozytywne. Plusy: centrum miasta, zestaw do parzenia kawy i herbaty, suszarka i kosmetyki w łazience, wygodne materace i to chyba tyle.
Minusy: obce włosy w pościeli i na suszarce, wody tylko gazowane (pomyłka obsługi?) , śniadania bardzo skromne ale nie ma co oczekiwać (niższa cena niższa jakość). Jeśli ktoś chce tylko się przespać i coś tam zjeść to polecam.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Busia77
Zrecenzowano: 24 lipca 2018

Przyjechaliśmy dopiero o 23 w sobotę przywitano nas w recepcji i zameldowano na najwyższej kondygnacji (ustalony wcześniej pokój z uwagi na Wesele odbywające się w hotelu). Faktycznie nie było nic slychać, że trwa wesele. Wykupiliśmy pokój COMFORT 2 osobowy. PO wejściu do pokoju MEGA pozytywne zdziwienie, Pokój super ułożenie i wystrój, toaleta bardzo wielka (prysznic + wielka wanna w drugim rogu), dodatkowo shower żel i szampon w bardzo dużych pojemnikach, nie w buteleczkach po 100ml.
Troszę słaba jakość telewizorów - są płaskie ale słabe piksele. Ale nie przyjechalismy tak oglądać TV.
Z pokoju mieliśmy widok na rynek i bramę lidzbarską.
Śniadania bardzo obfite i bardzo dobre, dobra kawka z ekspresu. Szwedzki stół, cały czas donoszone dania i bardzo duża stołówka.
Z wifi nie korzystaliśmy ale dane do logowania były podane w teczce przygotowanej przez hotel. Obok hotelu pizzeria Gruby benek i sklepy.
W hotelu basen (nawet nie wiem czy działający) i siłownia fajne wygląda ale troszkę brak. Na pewno brak HANTLI jest kłopotliwy, obciążenia też stare. O siłownię personel lub właściciel mógłby zadbać lepiej, bo nie potrzeba dużego wkładu....
Recepcja i personel bardzo pozytywni ludzie.
Sprzątanie codziennie nawet w niedziele, bardzo dobrze wysprzątane pokoje, nowe ręczniki, nowa woda...

Wskazówka dotycząca pokoi: Z uwagi na remont rynku, wjazd do hotelu od strony rzeki Łyna.
Termin pobytu: lipiec 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Rafał S
Zrecenzowano: 10 czerwca 2018

Są takie hotele, do których wracamy, bo ... warto.
To właśnie taki hotel, gdzie chcemy wracać.
Polecam każdemu, kto wpadnie czasem do Bartoszyc, bo choć to koniec świata, to i tu obsługa i gastronomia jest na najwyższym poziomie.

Termin pobytu: lipiec 2017
Dziękujemy, Skorpion7777
Zrecenzowano: 9 maja 2018 z urządzeń przenośnych

w tym hotelu jestem 4 raz . nie dlatego, że mi się podoba a raczej dlatego, że mam blisko do pracy w trakcie delegacji . pokoje malutkie, niezbyt ładne i słabo wyposażone. tym razem mam pokój 'komfort" i daleko tu do komfortu . okna z mojego pokoju wychodzą na taras, na którym przebywają ludzie i nic w tym dziwnego by nie było gdyby nie fakt, że nie ma ani zasłon ani rolet. na śniadaniu wszystkie stoliki byly.zajete - połowa przez gości faktycznie siedzących druga połowa przez brudne i nie posprzątane naczynia tak więc musialem usiąść przy brudnym stoliku i Pani nie domyslila się żeby to sprzątać . ogólnie nie polecam . chuba że faktycznie zależy komuś na bliskości centrum .

Termin pobytu: maj 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, sebek s
Zrecenzowano: 27 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel w centrum miasta zostałem tam ulokowany przez mojego partnera biznesowego. Lepszego w całym centrum Bartoszyce raczej nie ma śniadania nie miałem okazji zjeść ale z racji że bardzo wczas wyjeżdżałem przygotowano me lunch Boxa i muszę przyznać że jedzenie w nim było całkiem przyjemne. W pokojach czysto do tego nie można się przyczepić.

Termin pobytu: kwiecień 2017
Typ podróży: Podróż służbowa