Bartoszyce
Zrecenzowano: 10 czerwca 2018

Są takie hotele, do których wracamy, bo ... warto.
To właśnie taki hotel, gdzie chcemy wracać.
Polecam każdemu, kto wpadnie czasem do Bartoszyc, bo choć to koniec świata, to i tu obsługa i gastronomia jest na najwyższym poziomie.

Termin pobytu: lipiec 2017
Dziękujemy, Skorpion7777
Zrecenzowano: 9 maja 2018 z urządzeń przenośnych

w tym hotelu jestem 4 raz . nie dlatego, że mi się podoba a raczej dlatego, że mam blisko do pracy w trakcie delegacji . pokoje malutkie, niezbyt ładne i słabo wyposażone. tym razem mam pokój 'komfort" i daleko tu do komfortu . okna z mojego pokoju wychodzą na taras, na którym przebywają ludzie i nic w tym dziwnego by nie było gdyby nie fakt, że nie ma ani zasłon ani rolet. na śniadaniu wszystkie stoliki byly.zajete - połowa przez gości faktycznie siedzących druga połowa przez brudne i nie posprzątane naczynia tak więc musialem usiąść przy brudnym stoliku i Pani nie domyslila się żeby to sprzątać . ogólnie nie polecam . chuba że faktycznie zależy komuś na bliskości centrum .

Termin pobytu: maj 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, sebek s
Zrecenzowano: 27 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel w centrum miasta zostałem tam ulokowany przez mojego partnera biznesowego. Lepszego w całym centrum Bartoszyce raczej nie ma śniadania nie miałem okazji zjeść ale z racji że bardzo wczas wyjeżdżałem przygotowano me lunch Boxa i muszę przyznać że jedzenie w nim było całkiem przyjemne. W pokojach czysto do tego nie można się przyczepić.

Termin pobytu: kwiecień 2017
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, marketing593
Zrecenzowano: 21 marca 2017

Super hotel, w centrum miasta. Jedzenie dobre, pokoje wygodne, chociaż mogłyby być lepiej wyposażone. Basen super. Wyjazd rodzinny bardzo udany, jednak była tam grupa disco polo. Członkowie tej grupy zachowywali się jak wieśniaki.

Termin pobytu: maj 2016
1  Dziękujemy, mp_piotr
Zrecenzowano: 31 grudnia 2016

Wygląda na to, że w Bartoszycach nie ma normalnego miejsca na nocleg. Pocieszeniem jest pomocna i życzliwa obsługa, ale co oni mogą zdziałać jak właściciel nie dba o obiekt. jakby cena była połowę niższa to też by mi się nie podobało, ale wiele można wtedy wybaczyć. Telewizor w pokoju to prawdziwa podróż w czasie ;) Nie polecam za tą cenę. Restauracja trochę ratuje całość, w starym stylu, jedzenie smaczne i nie za drogie. Nie polecam, warto nadrobić parę kilometrów i poszukać czegoś innego, bo w samych Bartoszycach nie znalazłem nic interesującego.

Termin pobytu: czerwiec 2016
  • Typ podróży: Podróż służbowa