“Pyszne sniadanie”
Tatarak — recenzja

Tatarak
Nr 1 wśród 13 Restauracje (Bartoszyce)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy do tataraka na śniadanie. Fajny nowoczesny wystrój w środku. Zamówiliśmy śniadanie angielskie- było przepyszne. Porcje są duże, a jedzenie czuć ze jest zrobione z dobrej jakości składników. Fajne menu- każdy znajdzie coś dla siebie. Zdecydowanie polecam;)

Dziękujemy, 210jaz

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Naprawdę dobre jedzenie, ale nie spodziewajcie się schabowych z ziemniakami i regionalne piwo. Polecam i zachęcam Fajne i jak na standardy Bartoszyc naprawdę inne i na poziomie miejsce.

Dziękujemy, ma_gorzatac330
Zrecenzowano 3 lipca 2019

Klimatycznie i sympatycznie. Do tego nie można się zawieść na kuchni. Dania proste, smaczne. Menu w sam raz dla każdego. Super obsługa. Do tego kochają psy!

Dziękujemy, Agnieszka D
Zrecenzowano 12 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal przyjemnie urządzony, obsługa sympatyczna i pomocna. Zupa z chorizo i czarnej fasoli naprawdę smaczna, pozostałe dania także OK. Ceny przeciętne, nie drenują kieszeni.

Dziękujemy, 267krzysiekb
Zrecenzowano 30 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam, śniadania +kawa za 10 zł to super pomysł, tym bardziej w tym miasteczku. Frytki z batatów to sztos !

Dziękujemy, kubeczka

Tatarak — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bartoszyce, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Tatarak? Podziel się wrażeniami!