Zrecenzowano: 29 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajny hotelik. Niedaleko w miejscowości Vrbow mamy termy, na które w hotelu dostaliśmy darmowy wstęp :) miasteczko trochę mało turystyczne, ponieważ bardzo szybko zamykają bary i restauracje ale klimatyczne. Hotel czysty, miła obsługa, bardzo dobre jedzenie. Z przyjemnością mogę polecić, być może kiedyś tam wrócę :)

Termin pobytu: wrzesień 2015
Dziękujemy, Emka321
Zrecenzowano: 15 maja 2016

Hotel bardzo czysty, pokoje w wysokim standardzie, ogromne i wygodne łóżko- można na nim zgubić drugą połówkę ;)

Jedzenie bardzo dobre, śniadania bardzo starannie i dobrze przygotowane - niczego nie brakowało, jedzenie na bieżąco dokładane, świeże i dobrej jakości. Obiadokolacja również bardzo smaczna- w menu znajdują się dania regionalne oraz europejskie.

Miła i kompetentna obsługa.
Jakość w stosunku do ceny - rewelacja.

Miejscowość miła - niedaleko wspaniałe góry słowackiego raju.

Termin pobytu: czerwiec 2015
Dziękujemy, Julia0000Wr
Zrecenzowano: 6 września 2014

Właśnie wróciliśmy z bardzo miło spędzonego weekendu w hotelu Club w Kieżmarku. Ogólnie jesteśmy bardzo miło zaskoczeni, biorąc pod uwagę fakt, że jechaliśmy z oferty na Gruperze, która w przeliczeniu na Euro kosztowała jakieś śmiesznie niskie pieniądze, odnosząc to do cennika w holu. Ale to na duży plus. Hotel niewielki, czysty z klimatem. Doskonała lokalizacja przy samej Starówce, w pobliżu mnóstwo restauracji i kafejek, sklepy i bardzo blisko wszystkie atrakcje miasteczka. Samo położenie Kieżmarku umożliwiło nam zwiedzenie wszystkich strategicznych punktów Tatr Wysokich i relaks na kąpieliskach. Pokój schludny, typowy hotelowy, praktycznie umeblowany. Niestety, dostaliśmy pokój z uchylnym oknem dachowym i rano było duszno, ale poza tym jasny i ładny. W pokoju wszystko co potrzeba, w łazience podobnie. Jeden minusik - brak czajnika w pokoju. Bogata oferta TV , nawet 4 kanały polskie, ale działały tylko dwa. Ale to nie jest tak istotne. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni, jedzenie smaczne, miła obsługa, śniadania raczej 'kontynentalne, ale nam wystarczały. Możemy śmiało polecić.

Wskazówka dotycząca pokoi: pokoje na 2 piętrze mają okna dachowe, są troszkę duszne, ale jasne.
Termin pobytu: wrzesień 2014
Dziękujemy, peppietomy
Zrecenzowano: 3 kwietnia 2014

Żeby nie powtarzać tego co napisali moi poprzednicy - wszystko się zgadza:), czysto, smacznie, na poziomie, uprzejmie, uroczo, zdjęcia na stronie nie przekłamują wyglądu pokoju, w dniu przyjazdu czekała na nas kolacja, która okazała się 2daniowym pysznym obiadem z deserem, w pokoju butelka wina, a w recepcji, 2 wejściówki na baseny termalne Vrbov, 6km od Keżmarku. Naprawdę byliśmy pod wrażeniem (b.dobrym:) )wszystkiego co dotyczy hotelu i obsługi. Gorąco polecamy!!!

Termin pobytu: marzec 2014
Dziękujemy, Monika K
Zrecenzowano: 14 marca 2013

Hotel fajny, w centrum małego miasteczka, czysty, obsługa bardzo przyjazna, śniadanie dobre. Kopiliśmy grupon na nocleg w tym hotelu i wcale nie traktowano nas gorzej jak to często się zdarza przy takich kuponach! Polecam!!!

Termin pobytu: marzec 2013
Dziękujemy, Anna M