“obiad”
Restauracja Atrium — recenzja

Restauracja Atrium
Zrecenzowano 20 marca 2019

Elegancki wystrój, smacznie i ładnie podane, miła obsługa. Cena też była przystępna, mogę polecić ten lokal

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Piotruspan60

Zrecenzowano 9 marca 2019

Relatywnie droga restauracja jak na Starachowice, ciasto czekoladowe i panna cotta bardzo dobre, podane w elegancki sposób. Piwo z lokalnego browaru lub też browaru kraftowego bardzo dobre poza tym wybór piwa raczej nieduży. Drinków nie próbowaliśmy, ale u innych wyglądały bardzo zachęcająco.

Jedyna rzecz do której można się przyczepić to barman, który nalewał piwo pszeniczne bez sprawdzenia osadu na dnie i potencjalnie rozmieszania go.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, jacekd2018
Zrecenzowano 21 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Duże zaskoczenie. Okazuje się, że w Starachowicach można spróbować m.in. żabnicę czyli najbrzydsza rybę świata czy zupę z cykorii. Restauracja z miłą obsługa i dobrą kuchnią. Warto zajrzeć i sprobować ciekawie skomponowanych i nieoczywistych potraw. Duży parking przed lokalem. Jest to restauracja hotelowa. Minusem odległość do toalet (inne piętro w części hotelowej). Sredni (w stronę drogiego) pułap cen. Ciekawa oferta menu lunchowego (tutaj dobra cena bo 18zł za zupę i drugie danie).

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, _milciu
Zrecenzowano 21 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo bogata opcja jeśli chodzi o śniadania , smaczne różnorodne świeże soki itp Mielsimy wykupione obiadokolacje. Jesteśmy zadowoleni porcje solidne jestem pod wrażeniem Bardzo miła obsługa. Codziennie lunch za 18 zł - dwudaniowy obiad plus kompot - polecam

Termin wizyty: listopad 2018
1  Dziękujemy, jespehJoseph
Zrecenzowano 9 października 2018

Wystrój i atmosfera bardzo się nam podobały. Próbowaliśmy z menu kilku dań podczas pobytu weekendowego. Nam przypadł do gustu befsztyk tatarski a także desery sałatka owocowa z panna cotta pyszności. Polecamy!!

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Alicja P

Restauracja Atrium — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Skarżysko-Kamienna, Świętokrzyskie
Wąchock, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Atrium? Podziel się wrażeniami!