“Pobyt w hotelu”
Restauracja Atrium — recenzja

Restauracja Atrium
Zrecenzowano 3 września 2018

Z restauracji miałem okazję korzystać z pakietu oferowanego przez hotel. Do smaku dań z karty nic nie napiszę, gdyż nie korzystałem, ale po przejrzeniu menu nic też nie skusiło.
Jeśli chodzi o resztę, to jak najbardziej pozytywnie-obsługa sprawna i uśmiechnięta, wszędzie czysto, nastrojowa muzyczka w tle, morskie akwarium na wejściu.

Dziękujemy, Michał P

Zrecenzowano 21 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Karta dań wyglada na tyle ciekawie, ze dlugo zastanawialam sie, co wybrac. Zdecydowalam sie na lososia na jarmuzu i kurkach w sosie pieprzowo-cytrynowym. Pani serwujac mi danie rzucila "nie mamy jarmuzu, wiec kucharz dał brokuly". Miło, dobrze, ze np. nie mam na nie alergii! Kurki, owszem byly, ROZMROŻONE (w sezonie kurkowym!) - co za tym idzie - rozmoczone i "skapciałe". Sos cytrynowy mial konsystencje budyniu i ani ziarenka pieprzu w nim nie wyczułam. Ku memu zdziwieniu duzą część dania stanowiło spaghetti z marchewki.
Dodam tylko, ze danie to kosztowalo ponad 50zl, a czekalam na nie 45min przy minimalnym obłożeniu restauracji.
Gdyby nie to, ze bylam strasznie glodna - oddalabym danie po drugim kęsie.

Ps. Kurki - jesli juz MUSICIE JE ZAMRAŻAC - lepiej zamrazac PO przesmazeniu ich z cebulką, a nie PRZED.

Dziękujemy, Izabela H
Zrecenzowano 17 sierpnia 2018

Skorzystaliśmy z oferty restauracji będąc gośćmi Hotelu Senator. Jedzenie w porządku, choć boczek w sałatce był tak słony że nie dało się go jeść. Obsługa chyba nie przeszła kursu barmańskiego gdyż mąż zamówił drinka Long Island a dostał "picie" w małej szklaneczce nie smakujące zupełnie jak drink.

Dziękujemy, 134ewelinac
Zrecenzowano 16 sierpnia 2018

Po upalnym dniu można miło odpocząć, zarówno w samym lokalu jak w patio. Dobra obsługa i spory wybór dań.

Dziękujemy, Mirosław C
Zrecenzowano 30 maja 2018

Pyszne dania, wspaniała obsługa, elegancka restauracja, którą bardzo polecam każdemu. Nam bardzo smakował tatar oraz przegrzebki pyszne!

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Bogusław M

Restauracja Atrium — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Skarżysko-Kamienna, Świętokrzyskie
Wąchock, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Atrium? Podziel się wrażeniami!