Bardzo polecam hotel Europa. Przepyszne jedzenie, przemiła obsługa, wysoki poziom czystości, rewelacyjny kompleks. Pomimo odbywających się imprez na terenie hotelu było bardzo cicho w pokojach. Duży plus za recepcję 24h oraz windy .Sklep w niedalekiej odległości. Polecam wszystkim

Wskazówka dotycząca pokoi: Czystość rewelacja, jedyny minus to budowa brodzika(woda chlapała po całej łazience)
Dziękujemy, dorotaco05
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PiotrCicholaz, Front Office Manager, Hotel Europa StarachowiceOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Witam serdecznie,
bardzo dziękuję, iż zechciała się Pani podzielić opinią na temat Hotelu Europa****. Jest mi bardzo miło, iż Hotel spełnił Pani oczekiwania. Każda taka ocena napędza Nas do dalszej pracy. W imieniu całej obsługi, dziękuję za te pochwały. Pozdrawiam i zapraszam oczywiście ponownie do odwiedzin. Klaudia Żukowska-Zastępca Kierownika Recepcji.

Hotel ma wspaniały basen z ciepla woda, 30 stopni, dodatkowo jacuzzi, brodzik i osobny basenik z gorącą wodą. Idealny do zabawy dla dzieci.
Smaczne i bogate śniadania, wygodne, twarde materace do spania.
Minus za niewygodne poduszki

Wskazówka dotycząca pokoi: Wygodne materace do spania, jednak niewygodne poduszki
Dziękujemy, KtWawa
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PiotrCicholaz, Front Office Manager, Hotel Europa StarachowiceOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Witam serdecznie,
drogi użytkowniku KtWawa, bardzo dziękuję za poświęcony czas na podzielnie się opinią na temat Naszego Hotelu. Uwagę na temat poduszek przekażę do Kierownika Służby Pięter, aby to osobiście sprawdził. Zachęcam do ponownego odwiedzenia Hotelu Europa****.
Pozdrawiam,
Klaudia Żukowska
Zastępca Kierownika Recepcji.

Byłoby ok gdyby nie umieszczono nas z naszym 7miesiecznym synkiem, w pokoju zaraz nad sala weselna, pośród pokoi zamieszkiwanych przez gości weselnych, cała noc nieprzespana....
Tłumaczenie obsługi nie do przyjęcia. Przyjechałem bardziej zmeczony niż przed wyjazdem. Pozatym ok

Dziękujemy, rafalsalapa1

Witam serdecznie,
Drogi Panie rafalsalapa1, dziękuję, iż zechciał Pan się podzielić swoimi uwagami na temat pobytu w Hotelu Europa****. Niezmiernie jest mi przykro, że nie był on dla Państwa udany przez imprezę weselną odbywającą się pod Państwa pokojem. To, na czym najbardziej Nam zależy to zadowolenie i satysfakcja Gościa odwiedzającego Nas. W Hotelu odbywają się wesela jak i imprezy firmowe nie tylko w wekend ale i w dniach roboczych dlatego też pozwoliliśmy sobie umieścić takową informacje na każdym możliwym portalu prosimy wówczas o kontakt bezpośrednio z Recepcją. W tym momencie mogę jedynie Państwa przeprosić za zaistniałą sytuację. Chciałam mimo wszystko zaprosić ponownie do Hotelu, abyśmy mogli należnie Państwa ugościć. Pozdrawiam, Klaudia Żukowska, Zastępca Kierownika Recepcji.

Zrecenzowano: 11 września 2019

Hotel 4* owszem ma na logo, pokój ekonomiczny jak zapewnia hotel : ”nie odbiegają w swym wyposażeniu od pokoi standardowych. Ich cechami odróżniającymi od pokoi Standard są okna dachowe i skosy”.
Niestety oprócz wspomnianych "niby nie dogodności" nie wspomniano o braku chociażby czajnika czy mini serwisu kawowego czy mini lodowki , co jest standardem nawet w Egipcie przy 3*.
Drugiego dnia głośność imprezy na dole uniemożliwiła spokojny sen a goście tejże imprezy z powodu złego oznakowania głośnymi grupami przechodzili pod drzwiami pokoju by dotrzeć do końca korytarza i obić się o okno. Basy dudniły tak, że trzeba było postawić szklanki ze stołu na wykładzinę podłogową bo wpadały w rezonans.
Nikt z recepcji nie odbierał telefonu. Nikt z personelu nie pofatygował się by wejść na piętro i sprawdzić głośność... A wystarczyło trochę obniżyć basy i goście wstali by wyspani.....

Dziękujemy, Robert T

Witam ponownie Panie Robercie,
pozwolę sobie zamieścić moje stanowisko na Pana opinię, tak jak odpowiadałam Panu na innych portalach: "bardzo dziękuję za podzielenie się opinią o Hotelu Europa. Miło Nam, iż docenił Pan czystość, spa, śniadania oraz obsługę. Przy każdym wyborze pokoju podczas robienia rezerwacji jest opis pokoju w poszczególnej kategorii i co zawiera. Zgodnie z opisami, czajniki i serwis kawowy znajdują się w pokojach w kategorii Standard Plus. Zawsze staramy się, aby Nasi Goście wyjeżdżali zadowoleni i wypoczęci dlatego też, przykro mi słyszeć, że doświadczył Pan takich niedogodności. Rzeczywiście, w terminie jakim Pan przebywał odbywały się tak na prawdę dwie imprezy w tym wesele i impreza firmowa. Zawsze reagujemy na telefony ze wszelkimi uwagami, jakie zgłaszają Nam Państwo podczas pobytu. W tym przypadku, Recepcjonistka po prostu nie usłyszała telefonu od Pana przez wesele, które odbywało się tuż przy Recepcji (w innej części Hotelu niż Pana pokój). Najmocniej Pana za to przepraszam gdyż nie byliśmy w stanie zareagować w porę i w konsekwencji wyjechał Pan z Hotelu nie do końca wypoczęty. Mam nadzieję, iż będziemy mogli się zrekompensować za ten dyskomfort przy najbliższym pobycie. Będę zatem bardzo prosić o wcześniejszy kontakt z Recepcją Hotelu, która jest do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę.". Pozdrawiam, Klaudia Żukowska Zastępca Kierownika Recepcji

Zrecenzowano: 4 września 2019

Hotel bardzo dobry dla rodzin z dziećmi. Dla osób, które chciałyby wypocząć bez dzieci niezbyt komfortowa sytuacja. Trochę za głośno w restauracji i tłoczno na basenie. Pokoje wygodne, łazienka przestronna

Dziękujemy, ewuniad
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PiotrCicholaz, Front Office Manager, Hotel Europa StarachowiceOdpowiedź udzielona 4 września 2019

Dziękuję za miłe słowa o Hotelu Europa**** Starachowice. Cieszę się, iż udało nam się spełnić oczekiwania. Rzeczywiście w okresach wakacji czy długich weekendów jest u nas dużo rodzin z dziećmi. W ciągu roku jednak nasz hotel zamienia się w bardizej biznesowy. Dla każdego więc postaramy się znaleźć w naszym hotelu coś miłego. Serdecznie zapraszam do częstego korzystania z naszych usług.
Piotr Cicholaz