Zrecenzowano: 3 września 2019

Pokoje są wygodne, dobrze urządzone. Łazienka nowoczesna. Brak balkonu. Nowoczesne oświetlenie, gwarancja intymności i spokoju. Bezpłatnie można skorzystać z sauny, basenu,jakuzi. Pograć w piłkarzyki czy skorzystać z baru.

Wskazówka dotycząca pokoi: Trochę ciasne,brak balkonu. Wygodne łóżka. Fajna łazienka.
Dziękujemy, Voyager64854159801
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PiotrCicholaz, Front Office Manager, Hotel Europa StarachowiceOdpowiedź udzielona 4 września 2019

Dziękuję za miłe słowa o Hotelu Europa**** Starachowice. Cieszę się, iż udało nam się spełnić oczekiwania. Nie mamy rzeczywiście w pokojach balkony, ale jest bardzo obszerny taras tak kryty jak i otwarty, na którym możzna skorzystać z wielu atrakcji. Serdecznie zapraszam do częstego odwiedzania naszego hotelu.
Piotr Cicholaz

Zrecenzowano: 3 września 2019

Pokoje są czyste, ładne i dobrze wyposażone. Jedzenie w porządku, basen dla dorosłych i dla dzieci, oprócz tego jacuzzi na zewnątrz. Sala dla dzieci skromna, ale wiele w niej zabawek. Nie korzystaliśmy z usług SPA.

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, majaikamil

Dziękuję za pobyt w Hotelu Europa**** w Starachowicach. Miło, że docenił Pan jedzenie w restauracji hotelowej i czystość w naszych pokojach. Dziękuję za wybór naszego Hotelu i za czas poświęcony na pozostawienie opinii. Będzie nam bardzo miło, jeśli odwiedzi nas Pan ponownie. Zapraszam serdecznie. Piotr Cicholaz - Kierownik Recepcji

Zrecenzowano: 2 września 2019

Naprawdę polecam, miła i kompetentna obsługa w recepcji, strefie SPA i fajny młody Pan ratownik Kuba, pokoje czyste, urządzone schludnie i prosto. Śniadanie OK, standardowy szwedzki stół, każdy znajdzie coś dla siebie do jedzenia. W pubie Dublin pyszne jedzenie!

Dziękujemy, zen737

Dziękuję za miłe słowa o Hotelu Europa**** Starachowice. Cieszę się, iż udało nam się spełnić oczekiwania. Szczególnie miło, że docenił Pan naszą obsługę. Dziękuję zwłaszcza w imieniu Kuby. Serdecznie zapraszam do częstego odwiedzania naszego hotelu.

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Polecam
Bardzo miło spędzony czas. Czysto, cicho. Bardzo smaczne jedzenie. Wygodne łóżka.
SPA bez kolejek w rozsądnej cenie.
Relaks w basenie, jacuzzi , czy w 3 rodzajach sauny ( w tym laconium dla żony która nie lubi ukropu ) - super.
Jedyny minus - tekstylni w saunie - mimo zakazu.

Wskazówka dotycząca pokoi: mieliśmy premium w budynku SPA - ciszej , bo w budynku głównym bywają wesela.
Dziękujemy, rafalszczerbaniewicz

Dziękuję za miłe słowa o Hotelu Europa**** Starachowice. Cieszę się, iż udało nam się spełnić oczekiwania. Staramy się pilnować by nie było tekstylnych w saunie, ale czasami to "orka na ugorze". Serdecznie zapraszam do częstego odwiedzania naszego hotelu.

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Hotel naprawdę godny polecenia, było w nim wszystko i dla wszystkich, zarówno tych małych jak i dużych. Pyszne jedzenie. Bardzo miły personel, każdy. Czysto w pokojach. Super strefa basenowa. Hotel idealny dla rodzin z dziećmi.

Wskazówka dotycząca pokoi: Jest w nich wszystko najpotrzebniejsze.
Dziękujemy, rodzinas2019

Dziękuję za miłe słowa o Hotelu Europa**** Starachowice. Cieszę się, iż udało nam się spełnić oczekiwania, a zwłaszcza, że nasz personel okazał się miły i pomocny. Tak, z naszej kadry jesteśmy dumni. Serdecznie zapraszam do częstego odwiedzania naszego hotelu.