Zrecenzowano: 2 września 2019

Naprawdę polecam, miła i kompetentna obsługa w recepcji, strefie SPA i fajny młody Pan ratownik Kuba, pokoje czyste, urządzone schludnie i prosto. Śniadanie OK, standardowy szwedzki stół, każdy znajdzie coś dla siebie do jedzenia. W pubie Dublin pyszne jedzenie!

Dziękujemy, zen737
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PiotrCicholaz, Front Office Manager, Hotel Europa StarachowiceOdpowiedź udzielona 4 września 2019

Dziękuję za miłe słowa o Hotelu Europa**** Starachowice. Cieszę się, iż udało nam się spełnić oczekiwania. Szczególnie miło, że docenił Pan naszą obsługę. Dziękuję zwłaszcza w imieniu Kuby. Serdecznie zapraszam do częstego odwiedzania naszego hotelu.

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Polecam
Bardzo miło spędzony czas. Czysto, cicho. Bardzo smaczne jedzenie. Wygodne łóżka.
SPA bez kolejek w rozsądnej cenie.
Relaks w basenie, jacuzzi , czy w 3 rodzajach sauny ( w tym laconium dla żony która nie lubi ukropu ) - super.
Jedyny minus - tekstylni w saunie - mimo zakazu.

Wskazówka dotycząca pokoi: mieliśmy premium w budynku SPA - ciszej , bo w budynku głównym bywają wesela.
Dziękujemy, rafalszczerbaniewicz

Dziękuję za miłe słowa o Hotelu Europa**** Starachowice. Cieszę się, iż udało nam się spełnić oczekiwania. Staramy się pilnować by nie było tekstylnych w saunie, ale czasami to "orka na ugorze". Serdecznie zapraszam do częstego odwiedzania naszego hotelu.

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Hotel naprawdę godny polecenia, było w nim wszystko i dla wszystkich, zarówno tych małych jak i dużych. Pyszne jedzenie. Bardzo miły personel, każdy. Czysto w pokojach. Super strefa basenowa. Hotel idealny dla rodzin z dziećmi.

Wskazówka dotycząca pokoi: Jest w nich wszystko najpotrzebniejsze.
Dziękujemy, rodzinas2019

Dziękuję za miłe słowa o Hotelu Europa**** Starachowice. Cieszę się, iż udało nam się spełnić oczekiwania, a zwłaszcza, że nasz personel okazał się miły i pomocny. Tak, z naszej kadry jesteśmy dumni. Serdecznie zapraszam do częstego odwiedzania naszego hotelu.

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Mega basen jacuzzi na zawnatrz jedzenie super mega obsługa siłownia na wypasie rowery pokoje zabaw dla dzieciaków duży grilowy taras bilard lotki piłkarzyki . W polecam na pewno wrócę do domu z całą rodzinką i znajomymi.

Wskazówka dotycząca pokoi: Wszystko jest
Dziękujemy, antek84vip

Dziękuję Panie Antoni za miłe słowa o Hotelu Europa**** Starachowice. Cieszę się, iż udało nam się spełnić oczekiwania, a zwłaszcza, że nasz personel okazał się miły. Tak, z naszej kadry jesteśmy dumni. Serdecznie zapraszam do częstego odwiedzania naszego hotelu.

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Czas spędzony w państwa hotelu był bardzo przyjemny pewnie wrócimy w następnym roku i polecimy znajomym pobyt u panstwa w hotelu. Pokoje czyste schludne,do zo atakcji dla dzieci oraz strefa relaksu ocena 10

Dziękujemy, orveusch3

Dziękuję za miłe słowa o Hotelu Europa**** Starachowice. Cieszę się, iż udało nam się spełnić oczekiwania. Serdecznie zapraszam do częstego odwiedzania naszego hotelu.