Starachowice
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Polecam
Bardzo miło spędzony czas. Czysto, cicho. Bardzo smaczne jedzenie. Wygodne łóżka.
SPA bez kolejek w rozsądnej cenie.
Relaks w basenie, jacuzzi , czy w 3 rodzajach sauny ( w tym laconium dla żony która nie lubi ukropu ) - super.
Jedyny minus - tekstylni w saunie - mimo zakazu.

Wskazówka dotycząca pokoi: mieliśmy premium w budynku SPA - ciszej , bo w budynku głównym bywają wesela.
Dziękujemy, rafalszczerbaniewicz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PiotrCicholaz, Front Office Manager, Hotel Europa StarachowiceOdpowiedź udzielona 4 września 2019

Dziękuję za miłe słowa o Hotelu Europa**** Starachowice. Cieszę się, iż udało nam się spełnić oczekiwania. Staramy się pilnować by nie było tekstylnych w saunie, ale czasami to "orka na ugorze". Serdecznie zapraszam do częstego odwiedzania naszego hotelu.

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Hotel naprawdę godny polecenia, było w nim wszystko i dla wszystkich, zarówno tych małych jak i dużych. Pyszne jedzenie. Bardzo miły personel, każdy. Czysto w pokojach. Super strefa basenowa. Hotel idealny dla rodzin z dziećmi.

Wskazówka dotycząca pokoi: Jest w nich wszystko najpotrzebniejsze.
Dziękujemy, rodzinas2019

Dziękuję za miłe słowa o Hotelu Europa**** Starachowice. Cieszę się, iż udało nam się spełnić oczekiwania, a zwłaszcza, że nasz personel okazał się miły i pomocny. Tak, z naszej kadry jesteśmy dumni. Serdecznie zapraszam do częstego odwiedzania naszego hotelu.

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Mega basen jacuzzi na zawnatrz jedzenie super mega obsługa siłownia na wypasie rowery pokoje zabaw dla dzieciaków duży grilowy taras bilard lotki piłkarzyki . W polecam na pewno wrócę do domu z całą rodzinką i znajomymi.

Wskazówka dotycząca pokoi: Wszystko jest
Dziękujemy, antek84vip

Dziękuję Panie Antoni za miłe słowa o Hotelu Europa**** Starachowice. Cieszę się, iż udało nam się spełnić oczekiwania, a zwłaszcza, że nasz personel okazał się miły. Tak, z naszej kadry jesteśmy dumni. Serdecznie zapraszam do częstego odwiedzania naszego hotelu.

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Czas spędzony w państwa hotelu był bardzo przyjemny pewnie wrócimy w następnym roku i polecimy znajomym pobyt u panstwa w hotelu. Pokoje czyste schludne,do zo atakcji dla dzieci oraz strefa relaksu ocena 10

Dziękujemy, orveusch3

Dziękuję za miłe słowa o Hotelu Europa**** Starachowice. Cieszę się, iż udało nam się spełnić oczekiwania. Serdecznie zapraszam do częstego odwiedzania naszego hotelu.

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Premia dla Pana kelner 207cm wzrostu szacuneczek za humor. Nastawienie tego Pana do pracy 100%profesjinalzmu wie co z czym się je odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Oby tak dalej a będzie genialnie

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, kamiuch34372
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PiotrCicholaz, Front Office Manager, Hotel Europa StarachowiceOdpowiedź udzielona 23 sierpnia 2019

Dziękuję za wysoką ocenę Hotelu Europa**** Starachowice. Cieszę się, iż udało nam się spełnić oczekiwania. Kelner, o którym Pan napisał, to Pan Jean-Pierre Kisielewski, nasz zastępca kierownika restauracji. Rzeczywiście odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Dziękuję w jego imieniu za miłe słowa. Opinie takie, zwłaszcza pisane na forum, są najlepszą nagrodą za naszą pracę. Serdecznie zapraszam do częstego korzystania z naszych usług.
Piotr Cicholaz