Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Hotel naprawdę godny polecenia, było w nim wszystko i dla wszystkich, zarówno tych małych jak i dużych. Pyszne jedzenie. Bardzo miły personel, każdy. Czysto w pokojach. Super strefa basenowa. Hotel idealny dla rodzin z dziećmi.

Wskazówka dotycząca pokoi: Jest w nich wszystko najpotrzebniejsze.
Dziękujemy, rodzinas2019
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PiotrCicholaz, Front Office Manager, Hotel Europa StarachowiceOdpowiedź udzielona 4 września 2019

Dziękuję za miłe słowa o Hotelu Europa**** Starachowice. Cieszę się, iż udało nam się spełnić oczekiwania, a zwłaszcza, że nasz personel okazał się miły i pomocny. Tak, z naszej kadry jesteśmy dumni. Serdecznie zapraszam do częstego odwiedzania naszego hotelu.

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Mega basen jacuzzi na zawnatrz jedzenie super mega obsługa siłownia na wypasie rowery pokoje zabaw dla dzieciaków duży grilowy taras bilard lotki piłkarzyki . W polecam na pewno wrócę do domu z całą rodzinką i znajomymi.

Wskazówka dotycząca pokoi: Wszystko jest
Dziękujemy, antek84vip

Dziękuję Panie Antoni za miłe słowa o Hotelu Europa**** Starachowice. Cieszę się, iż udało nam się spełnić oczekiwania, a zwłaszcza, że nasz personel okazał się miły. Tak, z naszej kadry jesteśmy dumni. Serdecznie zapraszam do częstego odwiedzania naszego hotelu.

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Czas spędzony w państwa hotelu był bardzo przyjemny pewnie wrócimy w następnym roku i polecimy znajomym pobyt u panstwa w hotelu. Pokoje czyste schludne,do zo atakcji dla dzieci oraz strefa relaksu ocena 10

Dziękujemy, orveusch3

Dziękuję za miłe słowa o Hotelu Europa**** Starachowice. Cieszę się, iż udało nam się spełnić oczekiwania. Serdecznie zapraszam do częstego odwiedzania naszego hotelu.

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Premia dla Pana kelner 207cm wzrostu szacuneczek za humor. Nastawienie tego Pana do pracy 100%profesjinalzmu wie co z czym się je odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Oby tak dalej a będzie genialnie

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, kamiuch34372
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PiotrCicholaz, Front Office Manager, Hotel Europa StarachowiceOdpowiedź udzielona 23 sierpnia 2019

Dziękuję za wysoką ocenę Hotelu Europa**** Starachowice. Cieszę się, iż udało nam się spełnić oczekiwania. Kelner, o którym Pan napisał, to Pan Jean-Pierre Kisielewski, nasz zastępca kierownika restauracji. Rzeczywiście odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Dziękuję w jego imieniu za miłe słowa. Opinie takie, zwłaszcza pisane na forum, są najlepszą nagrodą za naszą pracę. Serdecznie zapraszam do częstego korzystania z naszych usług.
Piotr Cicholaz

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Doskonały hotel w którym można się zrelaksować, bardzo dobre śniadania i obiadokolacje, pokoje czyste i przestronne, bardzo miła obsługa, dobra baza wypadową do zwiedzania Kielc, Wąchocka i okolicy, Polecam

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoj przestronny, czysty, łóżka wygodne
Dziękujemy, Jet12741342900

Dziękuję za miłe słowa o Hotelu Europa**** Starachowice. Cieszę się, iż udało nam się spełnić oczekiwania. Dziękuję zwłaszcza za docenienie miłej obsługi oraz czystości w naszych pokojach. Słowa takie zwłaszcza pisane na forum są najlepszą nagrodą za naszą pracę. Blisko nas są nie tylko Kielce, i Wąchock, ale i Bałtów, Sabat Krajno i Łysa Góra. Serdecznie zapraszam do częstego korzystania z naszych usług.
Piotr Cicholaz