Zrecenzowano: 28 września 2017

Mimo iż pobyt był krótki spędziliśmy go bardzo przyjemnie. Obsługa na najwyższym poziomie,od recepcji, obsługi basenu i restauracji po przemiłe Panie pokojowe. Jedzenie bardzo smaczne, a restauracja przepiękna. Basen choć nie duży, ale daje rade. Plus za spory wybór saun. Pokoje czyste i zadbane- standard adekwatny do ceny. Mieliśmy także okazję zajrzeć do klubu Chillout, w którym panuje świetna atmosfera - można tańczyc, posiedzieć i porozmawiać .
Goraco polecam, napewno się tam jeszcze wybierzemy, może tym razem na dłużej, w celach turystycznych

• Data pobytu: wrzesień 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, salaalicja192
Zrecenzowano: 7 września 2017

Hotel wymaga odnowienia , pokoje w większości bez klimatyzacji ,okna nie otwierane ,tylko górna część:( w soboty organizowane wesela ,jest bardzo głośno .
Obsługa miła i uczynna .
Płatna woda w pokoju 4,50 zł to jakiś żart , przy takich cenach pokoi.
Za podobne ceny są hotele dużo lepsze ,dbające o każdy szczegół

Wskazówka dotycząca pokojów: tylko i wyłącznie pokoje z klimatyzacją
  • Data pobytu: sierpień 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, mpiatkowska2016
Zrecenzowano: 3 września 2017 z urządzeń przenośnych

Pozytywnie mogę napisać o obsłudze i czystości pokoju. Reszta to jakaś pomyłka. Jeszcze przed przyjazdem dostaliśmy wiadomość, ze będzie impreza w hotelu ale "dołożą starań", abyśmy nie odczuli tej niedogodności. Poprosiłem o wyraźna deklaracje czy się uda, czy nie, bo podróżujemy z dziećmi i jeśli nie będzie możliwości odpoczynku w spokoju to poprostu odwołamy przyjazd. Zapewniono mnie, ze pokoje znajdują się z dała od źródła hałasu. OK. Przywitała nas słaba obiadokolacja ze sztucznymi sosami, ohydnym mięsem i jeszcze gorszym spaghetti. Basen jak Cię mogę, chociaż prysznice są brudne a na podłodze stoi woda i jest mega ślisko. Pomimo informacji na stronie ze jest czynny od 7 rano, faktycznie otwierany jest o 10. Serio??? Śniadania trochę lepsze i bardziej urozmaicone. Ale sałaty próżno szukać. Same wędliny, sery i jakieś niezbyt świeże pomidory z ogórkiem. Parking mały i pomimo opłaty żadnej gwarancji miejsca. Wesele zajęło wszystkie :). Dobił nas hałas imprezy. Nasz rzekomo oddalony apartament znajdował się bezpośrednio nad restauracją, więc czuliśmy się jak byśmy uczestniczyli w imprezie. Nie było możliwości zmiany pokoju. W efekcie zebraliśmy się późnym wieczorem z dziećmi i wyjechaliśmy do domu nie płacąc za ostatnią noc. Omijać to dziadostwo szerokim łukiem do czasu aż się nie naucza, ze w tym biznesie jakość to podstawa.

Data pobytu: wrzesień 2017, podróż z rodziną
2  Dziękujemy, Lukasz B
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2017

pokój schludny, ładna łazienka, obsługa bez zarzutu miła i sympatyczna, minusem jest płatna woda w cenie 4,50 zł, głośny wiatraczek w łazience, parking w porządku jeżeli nie ma wesela, drogie obiady w restauracji

• Data pobytu: sierpień 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Daniel K
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2017

Polecam pokoje o wyższym standardzie , łazienka ok , klimatyzacja w pokoju. Bardzo przyjemna strefa basenu, saun i tężni. Każdy znajdzie coś da siebie. Śniadania w porządku - duży wybór. Ciasno na parkingu, przy dużym obłożeniu może nie być miejsca.

• Data pobytu: lipiec 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Beata F