“Przyjemnie spędzony czas”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 5 dodatkowych witryn!
Hotel Senator Centrum Konferencyjne
Miejsce nr 2 wśród 2 hoteli w Starachowicach
Zrecenzowano 28 września 2017

Mimo iż pobyt był krótki spędziliśmy go bardzo przyjemnie. Obsługa na najwyższym poziomie,od recepcji, obsługi basenu i restauracji po przemiłe Panie pokojowe. Jedzenie bardzo smaczne, a restauracja przepiękna. Basen choć nie duży, ale daje rade. Plus za spory wybór saun. Pokoje czyste i zadbane- standard adekwatny do ceny. Mieliśmy także okazję zajrzeć do klubu Chillout, w którym panuje świetna atmosfera - można tańczyc, posiedzieć i porozmawiać .
Goraco polecam, napewno się tam jeszcze wybierzemy, może tym razem na dłużej, w celach turystycznych

• Data pobytu: wrześniu 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, salaalicja192

Zrecenzowano 7 września 2017

Hotel wymaga odnowienia , pokoje w większości bez klimatyzacji ,okna nie otwierane ,tylko górna część:( w soboty organizowane wesela ,jest bardzo głośno .
Obsługa miła i uczynna .
Płatna woda w pokoju 4,50 zł to jakiś żart , przy takich cenach pokoi.
Za podobne ceny są hotele dużo lepsze ,dbające o każdy szczegół

Wskazówka dotycząca pokojów: tylko i wyłącznie pokoje z klimatyzacją
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: sierpniu 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, mpiatkowska2016
Zrecenzowano 3 września 2017 z urządzeń przenośnych

Pozytywnie mogę napisać o obsłudze i czystości pokoju. Reszta to jakaś pomyłka. Jeszcze przed przyjazdem dostaliśmy wiadomość, ze będzie impreza w hotelu ale "dołożą starań", abyśmy nie odczuli tej niedogodności. Poprosiłem o wyraźna deklaracje czy się uda, czy nie, bo podróżujemy z dziećmi i jeśli nie będzie możliwości odpoczynku w spokoju to poprostu odwołamy przyjazd. Zapewniono mnie, ze pokoje znajdują się z dała od źródła hałasu. OK. Przywitała nas słaba obiadokolacja ze sztucznymi sosami, ohydnym mięsem i jeszcze gorszym spaghetti. Basen jak Cię mogę, chociaż prysznice są brudne a na podłodze stoi woda i jest mega ślisko. Pomimo informacji na stronie ze jest czynny od 7 rano, faktycznie otwierany jest o 10. Serio??? Śniadania trochę lepsze i bardziej urozmaicone. Ale sałaty próżno szukać. Same wędliny, sery i jakieś niezbyt świeże pomidory z ogórkiem. Parking mały i pomimo opłaty żadnej gwarancji miejsca. Wesele zajęło wszystkie :). Dobił nas hałas imprezy. Nasz rzekomo oddalony apartament znajdował się bezpośrednio nad restauracją, więc czuliśmy się jak byśmy uczestniczyli w imprezie. Nie było możliwości zmiany pokoju. W efekcie zebraliśmy się późnym wieczorem z dziećmi i wyjechaliśmy do domu nie płacąc za ostatnią noc. Omijać to dziadostwo szerokim łukiem do czasu aż się nie naucza, ze w tym biznesie jakość to podstawa.

Data pobytu: wrześniu 2017, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Lukasz B
Zrecenzowano 31 sierpnia 2017

pokój schludny, ładna łazienka, obsługa bez zarzutu miła i sympatyczna, minusem jest płatna woda w cenie 4,50 zł, głośny wiatraczek w łazience, parking w porządku jeżeli nie ma wesela, drogie obiady w restauracji

• Data pobytu: sierpniu 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Daniel K
Zrecenzowano 31 sierpnia 2017

Polecam pokoje o wyższym standardzie , łazienka ok , klimatyzacja w pokoju. Bardzo przyjemna strefa basenu, saun i tężni. Każdy znajdzie coś da siebie. Śniadania w porządku - duży wybór. Ciasno na parkingu, przy dużym obłożeniu może nie być miejsca.

• Data pobytu: lipcu 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Beata F
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Starachowice — zobacz również następujące kwatery w tym miejscu lub jego okolicy
w odległości 2,3 km
Hotel Kielce
Nr 13 z 20 w lokalizacji Kielce
Liczba recenzji: 19
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Hotel Senator Centrum Konferencyjne? Podziel się wrażeniami!

Hotel Senator Centrum Konferencyjne — dodatkowe informacje

Adres: Ul. Krywki 18 | 27-200 Starachowice, Starachowice 27-200, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Centralna > Świętokrzyskie > Starachowice
Udogodnienia:
Bar/salon Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt) Restauracja Obsługa pokojowa Spa Apartamenty Basen Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
Styl hotelu:
Miejsce nr 2 wśród 2 hoteli w Starachowicach
Zakres cen: 228 zł–358 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:3-gwiazdkowy — Hotel Senator Centrum Konferencyjne 3*
Liczba pokoi: 92
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, Hotels.com i TripOnline SA, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Hotel Senator Centrum Konferencyjne. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?