Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 29/07
Rezerwuj teraz, płać w dniu wyjazdu
71 USD
Hotel Regent(Starachowice)
  • Bezpłatna sieć Wi-Fi
  • Restauracja
Zrecenzowano 3 sierpnia 2017

Hotel na wysokim poziomie, spełnił całkowicie moje oczekiwania, bardzo zadbany i elegancki.
Obsługa hotelu cudowna, bardzo przyjemna i miła!!!Bez jakichkolwiek zastrzeżeń.
Pokoje bardzo komfortowe, wyposażone we wszelakiego rodzaju gadżety.
Śniadanko przepyszne.
bardzo miło będę wspominać pobyt w hotelu.
Dziękuję i POLECAM!!!!!! Na pewno wrócę tam nie raz:)

• Data pobytu: lipiec 2017, podróż z rodziną
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, 866grazynas
Zrecenzowano 29 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Ogólnie - średnio.
Jeśli chodzi o pokój, to akurat nie możemy narzekać, nowoczesny i urokliwy wystrój, klimatyzacja bez zastrzeżeń, dwie łazienki, super - zajmowaliśmy apartament Grand.
Strefa SPA i basen - strefa spa całkiem fajna natomiast basen - jeden,mały, popływać się nie da :/
No i najgorsza rzecz, rozczarowanie po całej linii - posiłki!
Jeśli chodzi o śniadania, to dość dużo jedzenia i w miarę urozmaicone, natomiast kolacje - TRAGEDIA! Nie było co jeść! Nie dość, że wyboru za bardzo nie było, to jeszcze było tego tak mało, że nie wystarczało dla wszystkich! W ostatni dzień jedyne co było do jedzenia o godz 18:15 to kasza i pomidory, a kolacja trwa do 19! Po awanturze w kuchni i na recepcji Panie łaskawie doniosły miskę ogórków i ziemniaki... :/ odwiedzając wiele hoteli w Polsce i za granicą czegoś takiego jeszcze nie spotkałam! Na pewno nie wybiorę się tam już nigdy więcej!

Data pobytu: lipiec 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, Kasia B
Zrecenzowano 19 lipca 2017

W hotelu byłam z mężem świetować rocznice ślubu. Na wstępie Panie w recepcji nie miłe, jakby pracowały za karę, doba zaczyna się od 16!!! byliśmy 15:15 a Pani w recepcji nadmiernie uświadamiała ze doba zaczyna się od 16. wykupilismy pokój z 1 łóżkiem podwójnym, gdzie dostalismy osobne łózka bo nie było innych, gdzie przyjechaliśmy świętować rocznice ślubu. Po złych minach Pań z recepcji dostaliśmy pokój z jednym łóżkiem.
Pokój- bardzo obskurny, w rogu były pajęczyny i zółte zacieki na suficie.Brak klimatyzacji- był nie przyjemny zapach. W łazience było bardzo ciemno i nie przyjemny zapach.WIFI było ale jego zasieg wołał o pomstę do nieba!
Basen: bez zastrzeżeń- obsługa miła i czysto. Minus za otwarcie w niedziele do godz.18!!!
Jedzenie: śniadania dobre, urozmaicone. Natomiast obiadokolacje ubogie- brak wyboru oraz przerobione pozostałości po wcześniejszym dniu.Popracujcie nad jakością. W czasie pobytu było wesele i było bardzo głośno oraz strefa chillout - kręgle były zamkniete w trakcie naszego pobytu- niestety nie było nam dane skorzystać:/
Szlafroki za dodatkową opłatą- kpina!!! Bedąc w różnych hotelach w Polsce i za granicą , nie spotkałam sie za dodatkową opłatą za szlafrok.
Parking płatny.....:/
Hotel oceniam bardzo średnio!

• Data pobytu: lipiec 2017, podróż z ukochaną osobą
2  Dziękujemy, izasuchcicka
Zrecenzowano 4 lipca 2017

Hotel Senator*** jest godny polecenia zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dla par.
Według nas zasługuje na 4****, bo nawet gdy aura nie dopisuje, można w nim miło spędzić cały dzień. Jego oferta jest bardzo różnorodna. Hotel posiada rozbudowane zaplecze rekreacyjno-termalne - basen, jacuzzi, groty solne i sauny. Dla dzieci tzw. "kulki" oraz pokój gier.
Obsługa jest bardzo sympatyczna, uśmiechnięta i pomocna. Jedzenie jest smaczne, urozmaicone i apetycznie podane, a sala restauracyjna jasna i przestronna. Hotel jest nowoczesny, a zarazem stylowy. Ciekawostką i też atrakcją są akwaria, w których możemy zobaczyć różne gatunki ryb i płaszczki. Wieczorami hotel zaprasza na dyskotekę do klubu Chillout.
I, mimo że łazienki w pokojach standardowych wymagają odświeżenia, a pokój miał specyficzny zapach - jakby kleju, to pobyt uznajemy zdecydowanie za udany.
Przydała by się też klimatyzacja oraz zniesienie opłat za wodę w pokoju :)

Warto będąc w Starachowicach odwiedzić pobliskie Eko Muzeum Przyrody i Techniki i przejechać się do lasu kolejka wąskotorową !!

• Data pobytu: czerwiec 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, AMOR1979
Zrecenzowano 29 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Pokój dwuosobowy z jednym łóżkiem nie powinien dla mnie składać się z dwóch połączonych łóżek i materacy, bo strasznie tego nie lubię. Za wodę w pokoju również nie powinno się płacić 4,50 za małą butelkę, przynajmniej taką cena wisiała na butelkach w pokoju :/
Restauracja ładna, tatar nawet dobry choć kapary niezbyt świeże,ale miła Pani w obsłudze :-)

Data pobytu: czerwiec 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Małgorzata Z