“Najgorszy hotel w jakim byliśmy!”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 5 dodatkowych witryn!
Hotel Senator Centrum Konferencyjne
Miejsce nr 2 wśród 2 hoteli w Starachowicach
Zrecenzowano 4 maja 2017

Okropny i nieprzyjazny hotel! Pokój jest bardzo przestarzały, ze ścian straszą stare, żółte tapety, drzwi do łazienki jakich nie widziałam od wieków, w łazience grzyb na ścianach, stare prysznice. Ściany są jak z papieru! Słychać każdy głos z sąsiedniego pokoju. Pech chciał, że nasi sąsiedzi mieli jakąś posiadówkę i pomimo tego, że rozmawiali normalnym głosem, nie było możliwości zaśnięcia. Mieliśmy wrażenie, że są u nas w pokoju!
No i prawdziwa wisienka na torcie - dyskoteka do 5tej rano, której odgłosy nieustannie towarzyszą, słychać dudniącą muzykę przez całą noc.
Ciszej byłoby gdybyśmy spali na dworcu! Okropny hotel!

Wskazówka dotycząca pokojów: Unikać tego miejsca
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: kwietniu 2017, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Ania226

Zrecenzowano 10 kwietnia 2017

Hotel śmiało mogę polecić. Bardzo dobre wyżywienie, super basen oraz fajne sauny. Pokój czysty, sprzątany, trudno się do czegoś przyczepić. Bardzo dobre miejsce na wypady i zwiedzanie okolicy. Również dla rodzin z dziećmi.

• Data pobytu: kwietniu 2017, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Tomasz K
Zrecenzowano 9 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Jak zwykle miła atmosfera i super jedzenie ! Policzki wołowe - rewelacja ! Hotel ma pokoje w rozsądnej cenie i co akurat dla mnie ważne wygodne twarde materace w łóżkach. Śniadanie do 10.00 ale mogliśmy zejść dopiero około 11.00 i nie było żadnego problemu by je zjeść.

Data pobytu: kwietniu 2017, podróż ze znajomymi
2  Dziękujemy, robertmY1074UE
Zrecenzowano 13 marca 2017

Hotel raczej średni. Mam kilka uwag co do czystości zarówno łazienek jak i samego pokoju. Dziwił mnie od samego początku "szkic" 4 gwiazdki, ale wiem chyba dlaczego. Jedzenie raczej średnie, zarówno kolacja w restauracji, jak i śniadania. Obsługa krząta się i raczej nieco opieszała. Moja raczej ostatnia wizyta w tym przybytku.

• Data pobytu: marcu 2017, podróż służbowa
5  Dziękujemy, TheSpongeBob
Zrecenzowano 19 lutego 2017

Hotel przyjemny, smaczne śniadania, bardzo fajne miejsce spa - 3 rodzaje saun (strefa całkowicie beztekstylna), jacuzzi i basen ze ścianką wspinaczkową. Minusem jest płątny parking (18 zł doba). Obawiałam się hałasu dyskotek, ale na szczęście jest tam oddzielne wejście niż do hotelu i nie było noc słychać. Hotel polecam na weekend, blisko na Łysicę i Święty Krzyż

Wskazówka dotycząca pokojów: Lepiej brać pokój jak najwyżej, żeby nie było słychać dyskotek
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: lutym 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Agataeva
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Starachowice — zobacz również następujące kwatery w tym miejscu lub jego okolicy
w odległości 2,3 km
Hotel Kielce
Nr 13 z 20 w lokalizacji Kielce
Liczba recenzji: 19
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Hotel Senator Centrum Konferencyjne? Podziel się wrażeniami!

Hotel Senator Centrum Konferencyjne — dodatkowe informacje

Adres: Ul. Krywki 18 | 27-200 Starachowice, Starachowice 27-200, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Centralna > Świętokrzyskie > Starachowice
Udogodnienia:
Bar/salon Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt) Restauracja Obsługa pokojowa Spa Apartamenty Basen Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
Styl hotelu:
Miejsce nr 2 wśród 2 hoteli w Starachowicach
Zakres cen: 228 zł–358 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:3-gwiazdkowy — Hotel Senator Centrum Konferencyjne 3*
Liczba pokoi: 92
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Hotels.com, Booking.com i TripOnline SA, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Hotel Senator Centrum Konferencyjne. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?