Zrecenzowano: 10 kwietnia 2017

Hotel śmiało mogę polecić. Bardzo dobre wyżywienie, super basen oraz fajne sauny. Pokój czysty, sprzątany, trudno się do czegoś przyczepić. Bardzo dobre miejsce na wypady i zwiedzanie okolicy. Również dla rodzin z dziećmi.

Termin pobytu: kwiecień 2017
1  Dziękujemy, Tomasz K
Zrecenzowano: 9 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Jak zwykle miła atmosfera i super jedzenie ! Policzki wołowe - rewelacja ! Hotel ma pokoje w rozsądnej cenie i co akurat dla mnie ważne wygodne twarde materace w łóżkach. Śniadanie do 10.00 ale mogliśmy zejść dopiero około 11.00 i nie było żadnego problemu by je zjeść.

Termin pobytu: kwiecień 2017
2  Dziękujemy, robertmY1074UE
Zrecenzowano: 13 marca 2017

Hotel raczej średni. Mam kilka uwag co do czystości zarówno łazienek jak i samego pokoju. Dziwił mnie od samego początku "szkic" 4 gwiazdki, ale wiem chyba dlaczego. Jedzenie raczej średnie, zarówno kolacja w restauracji, jak i śniadania. Obsługa krząta się i raczej nieco opieszała. Moja raczej ostatnia wizyta w tym przybytku.

Termin pobytu: marzec 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa
5  Dziękujemy, TheSpongeBob
Zrecenzowano: 19 lutego 2017

Hotel przyjemny, smaczne śniadania, bardzo fajne miejsce spa - 3 rodzaje saun (strefa całkowicie beztekstylna), jacuzzi i basen ze ścianką wspinaczkową. Minusem jest płątny parking (18 zł doba). Obawiałam się hałasu dyskotek, ale na szczęście jest tam oddzielne wejście niż do hotelu i nie było noc słychać. Hotel polecam na weekend, blisko na Łysicę i Święty Krzyż

Wskazówka dotycząca pokoi: Lepiej brać pokój jak najwyżej, żeby nie było słychać dyskotek
Termin pobytu: luty 2017
Dziękujemy, Agataeva
Zrecenzowano: 15 lutego 2017

Brudne łazienki z grzybem na uszczelkach, brudne ściany w pokoju i na korytarzach, zniszczone meble, zimna woda w basenie i brak kluczy, żeby wejść do przebieralni. A i nie wolno zapomnieć o BRUDNYCH obrusach na kolacji i śniadaniu (nikt nie sprząta po gościach?). Obiadokolacja? Totalna porażka – lepszą można zjeść w przydrożnym barze: mały wybór, zimne jedzenie mimo bemarów – i najlepsze stołówkowa surówki z marchwi / buraków – w hotelu 3*???) Nijak się to miało do pięknego opisu i fotek na stronie!
Wszystko dodatkowo płatne: woda w pokoju, parking, na którym nie ma miejsca, szlafrok - też nie robi dobrego wrażenia.
Jedyny plus? Niska cena – chociaż to nie rekompensuje wszystkich powyższych wad. Nie pojadę tam więcej. Zdecydowanie nie polecam!

Termin pobytu: styczeń 2017
3  Dziękujemy, Krystyna K