Zrecenzowano 15 lutego 2017

Brudne łazienki z grzybem na uszczelkach, brudne ściany w pokoju i na korytarzach, zniszczone meble, zimna woda w basenie i brak kluczy, żeby wejść do przebieralni. A i nie wolno zapomnieć o BRUDNYCH obrusach na kolacji i śniadaniu (nikt nie sprząta po gościach?). Obiadokolacja? Totalna porażka – lepszą można zjeść w przydrożnym barze: mały wybór, zimne jedzenie mimo bemarów – i najlepsze stołówkowa surówki z marchwi / buraków – w hotelu 3*???) Nijak się to miało do pięknego opisu i fotek na stronie!
Wszystko dodatkowo płatne: woda w pokoju, parking, na którym nie ma miejsca, szlafrok - też nie robi dobrego wrażenia.
Jedyny plus? Niska cena – chociaż to nie rekompensuje wszystkich powyższych wad. Nie pojadę tam więcej. Zdecydowanie nie polecam!

• Data pobytu: styczeń 2017, podróż z ukochaną osobą
3  Dziękujemy, Krystyna K
Zrecenzowano 15 lutego 2017

Organizowałem Mistrzostwa Szachowe w hotelu. Świetna współpraca z personelem. Sale duże i przestronne, klimatyzowane. Bardzo atrakcyjny wystrój. Posiłki smaczne i doskonale podane. Różnorodność w wyborze apartamentów. Dla grup można wynegocjować bardzo atrakcyjne ceny. Polecam

Data pobytu: listopad 2016
Dziękujemy, RomanK2397
Zrecenzowano 8 lutego 2017

Bardzo udany rodzinny pobyt. Uważam, że hotel znacznie przewyższa standard trzech gwiazdek. Obsługa bardzo pomocna: na naszą prośbę bardzo sprawnie zamieniono nam pokój na taki z wanną w łazience, nigdy nie było problemu z przełożeniem godziny obiadokolacji. Restauracja zasługuje na osobne pochwały. O ile śniadania były poprawne (w dobrym tego słowa znaczeniu), to na szczególne słowa uznania zasługują szefowie kuchni za pyszne obiadokolacje, zwłaszcza że w naszym pakiecie serwowanie były do stolika bez możliwości wyboru. Sporym plusem dla mnie była możliwość zamówienia w barze regionalnego piwa wrocławskiego Prost i to w trzech rodzajach.
Basen zawsze czysty z optymalną temperaturą pomieszczenia i wody. Bardzo fajne, godne polecenia centrum termalne.
Pokój Premium w którym mieliśmy przyjemność gościć jest duży i czysty. Jedynie lodówka schowana w szafce nie spełniała swojej funkcji, jej wydajność chłodnicza jest bardzo mała.
Generalnie hotel godny polecenia. Zdecydowanie wart swojej ceny za standard jaki oferuje. Chętnie byśmy tam wrócili z żoną, najchętniej na pobyt we dwoje bez dzieci :)

• Data pobytu: kwiecień 2016, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Sebastian B
Zrecenzowano 7 stycznia 2017

Miejsce fajne, w hotelu czysto, bardzo bogaty bufet śniadaniowy, ale nie systematycznie uzupełniany. Nie warto przychodzić pod koniec wydawania śniadań, bo bufet jest zdecydowanie uboższy. Strefa SPA OK, basen wystarczający. Niestety obsługa w recepcji nie do końca kompetentna, nie potrafiła sprawdzić wpłynięcia zaliczki,

• Data pobytu: październik 2016, podróż służbowa
1  Dziękujemy, ewciap
Zrecenzowano 6 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Wraz z mężem zatrzymaliśmy sie w Senatorze i nie żałujemy , bardzo smaczne jedzenie, czyste pokoje, przestronna łazienka z dużym prysznicem, plus happy h. w restauracji na drinki po godz. 18 , super sprawa. Obsługa miła i pomocna, szczególnie Pani Patrycja z recepcji, pozdrawiamy :)

Data pobytu: styczeń 2017, podróż z ukochaną osobą
2  Dziękujemy, Brandellaa_18