Zauważyliśmy, że używasz nieobsługiwanej przeglądarki. Witryna TripAdvisor może nie być wyświetlana poprawnie.
Obsługiwane są następujące przeglądarki:
Chcesz uzyskać najniższe ceny pokoi? Jesteś we właściwym miejscu. Sprawdzamy dla Ciebie ponad 200 witryn.

“wyjazd z grupera” 3 na 5 punktów
Hotel Senator Centrum Konferencyjne — recenzja

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 4 dodatkowych witryn!
Hotel Senator Centrum Konferencyjne
Miejsce nr 2 wśród 2 hoteli w Starachowicach
Warszawa, Polska
“wyjazd z grupera”
3 na 5 punktów Zrecenzowano: 30 grudnia 2013

wykupiliśmy ofertę z grupera(3 dni/2noclegi) i stwierdzamy ze faj(nie) było bo:
1.internet darmowy na recepcji może i był lecz sprzęt nie chciał"odpalic" lub recepcjonistka nie potrafiła go włączyć
2. kręgle25 zł/h kosztowały 45/h bo hotel stosuje METODĘ wydłużonych weekendów(juz od piątku inne ceny)
3. w ofercie były śniadania i obiadokolacje a okazało się ze obiadokolacja jedna cóz - niemiła niespodzianka gdyby nie fakt że pokazując kupon w recepcji usłyszeliśmy że...... hotel nie odpowiada za...... bzdury wypisane przez grupera????? i .......tyle albo aż tyle
4. poza tymi "drobiazgami" reszta tj pokoje, strefa spa, jedzenie bez uwag
w sumie faj(NIE)było !!!!!!!

Wskazówka dotycząca pokojów: pokoje premium bo standardowe jednak znacznie gorsze
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
Pobyt: grudniu 2013, wyjazd z rodziną
Dziękujemy, stantr2013
Napisz recenzję

84 recenzje(-i) naszych podróżnych

Wyświetl recenzje w kategorii:
Podsumowanie rankingu
    4 na 5 punktów
Wskazówki podróżnych pomagają wybrać odpowiedni pokój.   Wskazówki dotyczące pokoi (16)
Data | Ranking
Liczba recenzji: 7
7 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 6
5 na 5 punktów Zrecenzowano: 22 grudnia 2013

Organizowaliśmy tam konferencję i mogę polecić w 100%! Bardzo kompetenta pani menadżer, fajna i szybka osługa, przygotowanie sali, łącznie ze sprzętem w cenie, codzienne sprzątanie pokoji oraz pyszne jedzenie! dodatkowo zniżka na SPA, polecam :)

• Pobyt: styczniu 2013, wyjazd służbowy
1 Dziękujemy, popiolekk
4 na 5 punktów Zrecenzowano: 19 grudnia 2013 z urządzeń przenośnych

spędziłem cały tydzień , miła obsługa , dobre jedzenie, doskonały klub chillout , pokoje mocne trzy gwiazdki , drobne mankamenty które mogą przeszkadzać za tą cenę , obsługa hotelowa dbająca o klientów , ze spadek nie korzystałem

Pobyt: grudniu 2013, wyjazd służbowy
Dziękujemy, Bartosz S
Rzeszów
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 11
1 na 5 punktów Zrecenzowano: 11 listopada 2013

Witam! Jestem mocno zszokowany ocenami poniżej. Ja właśnie wróciłem z żoną i synem z tego miejsca. Nie chcę żadnego z użytkowników portalu obrazić ale mam wrażenie, że nie byliście Państwo chyba w takich hotelach w innych miejscach. Ja kupiłem ofertę na gruponie - 800 zł za pobyt z tzw. bajerami: pokój de lux - w opisie jest, że to pokój z internetem ( BRAK - tłumaczenie w recepcji, że przeciążony . Ale jak przez całą dobę ???? Próbowałem o różnych porach a następnie łączyłem się za pomocą swojego telefonu ) w opisie : że jest telewizor w łazience : telewizora brak - wiem, że nie potrzebny ale po co w takim razie wciskać takie bzdury! Z oferty wynika, że w pokoju De Lux jest wanna a naprawdę jest prysznic z deszczwnicą na wysokości 2,3 m ! Co naprawdę utrudnia kompiel pomimo, że ja mam 190 cm wzrostu. W ofercie jest sejf : sejfu brak. W ofercie telewizor z wieloma kanałami - w rzeczywistości lepiej programy odbierają w Bieszczadach w okolicy Wetliny ( tzn tam gdzie wrony zawracają ) . Ponad to : z ofert na stronie hotelu wnika, że basen jest w cenie hotelu - bzdura !!!! - połączony jest ze strefą ,, termalną ,, - 4 pokoiki z sauną i grotą solną ! Po przyjeździe okazuje się że tylko jeden dzień dostęp gratis inne należy płacić. Dodam, że basen mało atrakcyjny, jakuzi co najmniej kiepskie ! Jeśli chodzi o jedzeni : w ofercie napisane jest, że kolacja jest uroczysta 4 daniowa : w rzeczywistości w pierwszy wieczór otrzymaliśmy niesmaczną zupę cebulową, śledzia na przystawkę i pierś z grila i do tego niedoprawioną oraz w kieliszku do szampana ,, coś ,, z bitą śmietaną ! W drugi wieczór owszem smaczny schab i zupa pomidorowa ale gdzie tu uroczystość ??!!??? Żenada! Jeśli chodzi o klub nocny zupełny brak personelu hotelu o działalności klubu i promocjach. Poinformowano nas o promocji pomiędzy 21 a 21:30 na alkohole która mówi o podwojeniu zakupu napojów alkoholowych. Musieliśmy dopiero zrobić awanturę by spełniono dane słowo – okazuje się, że promocja dotyczy tylko gości z zewnątrz. Dodatkowo dodam, że obsługa w klubie poniżej wszelkiej krytyki . Domyślam się, że personel woli gości z zewnątrz którzy płacą gotówka i dają napiwki niż gości z hotelu którzy wszystko biorą na rachunek pokoju czyli nie mają okazji zostawić napiwku ! Co tyczy się natomiast obsługi w restauracji mam wrażenie , ze to sami uczniowie szkoły gastronomicznej będący na praktykach a którym nie miał kto pokazać jak zachować się wśród gości : przykład : zbieranie naczyń w trakcie konsumpcji włącznie z czekaniem aż Klient zabierze ostatni kęs z talerza.
Reasumując : naprawdę nie jestem człowiekiem który się czepia a moja żona nawet tle – wręcz stopowała mnie i starała się tłumaczyć - ale nie da się powiedzieć dobrego słowa o hotelu, obsłudze, standardzie obsługi itd. W trakcie pobytu sam rozmawiałem z trzema innymi gośćmi hotelowymi którzy mieli podobną opinię. ZDECYDOWANIE – odradzam pobyt w tym hotelu. Sam budynek ma możliwości i potencjał ale człowiek ma wrażenie, że personel a wynika to pewnie z zaleceń właścicieli nastawiony jest tylko na jednorazową sprzedaż i złapanie następnego ,, jelenia ,, z gruponu czy z podobnych stron. Zastanawiam się w jaki sposób nadawany jest laur ,, ZŁOTY STANDARD ,, którym wyróżniony jest hotel . Bo nic co piszą właściciele tego portalu nadającego taki laur nie jest w tym hotelu spełnione.
Jeszcze raz odradzam! Będziecie Państwo rozczarowani.

• Pobyt: listopadzie 2013, wyjazd z rodziną
Liczba recenzji: 6
4 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 8
4 na 5 punktów Zrecenzowano: 9 września 2013

Gorąco polecam. Spędziliśmy rodzinnie cały weekend. Ujęła nas przesympatyczna i bardzo sprawna obsługa. Dobre posiłki serwowane w "pakietach" śniadania i obiado-kolacji (serwowane do 23.00!). Figloraj dla maluchów. Basen raczej dla dorosłych (temperatura wody w basenie nie dla dzieciaków). Jeżeli planujecie odwiedziny w Dino-Parku w Bałtowie - warto wybrać ten hotel jako bazę wypadową.

Wskazówka dotycząca pokojów: Warto wybrać opcje pokoju LUX lub premium - niewielka różnica w cenie pomiedzy podstawowymi a zasadn...
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Pobyt: wrześniu 2013, wyjazd z rodziną
1 Dziękujemy, darekpak
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Starachowice — zobacz również następujące kwatery w tym miejscu lub jego okolicy
w odległości 1.4 km
4.0 na 5 punktów Liczba recenzji: 106
w odległości 37.1 km
Hotel Miodowy Młyn
Hotel Miodowy Młyn
Nr 1 z 1 w lokalizacji Opatów
4.5 na 5 punktów Liczba recenzji: 24
Ibis Kielce Centrum
Nr 3 z 20 w lokalizacji Kielce
4.0 na 5 punktów Liczba recenzji: 183
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Hotel Senator Centrum Konferencyjne? Podziel się wrażeniami!

Hotel Senator Centrum Konferencyjne — dodatkowe informacje

Obiekt: Hotel Senator Centrum Konferencyjne
Adres: Ul. Krywki 18 | 27-200 Starachowice, Starachowice 27-200, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Centralna > Świętokrzyskie > Starachowice
Udogodnienia:
Bar/salon Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt) Restauracja Obsługa pokojowa Spa Apartamenty Basen Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
Styl hotelu:
Miejsce nr 2 wśród 2 hoteli w Starachowicach
Rozpiętość cen (za noc): 176 zł–298 zł
Klasa hotelu:3-gwiazdkowy — Hotel Senator Centrum Konferencyjne 3*
Liczba pokoi: 92
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Hotels.com i Booking.com, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Hotel Senator Centrum Konferencyjne. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?