Jasło

“Nazwa trattoria to nadużycie .lepiej byłoby bar Ala lata 90. ”
Romeo & Julia — recenzja

Romeo & Julia
Nr 1 wśród 12 Restauracje (Jasło)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kto jest z pl A może się trochę rozczarować w sumie jedzenie świeże , ale Włoch by tu nie zjadł , ps nie wiem jaka jest pizza

Dziękujemy, robertjU1169LP

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre miejsce na rodzinny obiad. Duży wybór dań. Zamówiliśmy sałatkę z melonem , sałatkę z kozim i pappardelle z kurczakiem i podgrzybkami. Wszystko bardzo nam smakowało na pewno odwiedzimy kolejny raz !

Dziękujemy, R5604OGagnieszkak
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wracając z Bieszczad, szukaliśmy smacznego i lekkiego jedzenia na obiad. Rodzina 2+2+pies :) recenzje zachęciły nas do odwiedzenia Jasła i restauracji Romeo i Julia. Kelner po miłym powitaniu i rozdaniu kart zapytał natychmiast czy dla psa przynieść wody! To nie zdarza się często. Po zamówieniu pizzy, makaronu z różnymi serami i sałatki wiedzieliśmy że to był strzał w dziesiątkę! Przepyszne jedzenie, bardzo miła obsługa,ładny wystrój. Na pewno tam wrócimy! Dziękujemy, pozdrawiamy i polecamy!

Dziękujemy, pawe_g237
Zrecenzowano 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy na rodzinnym obiedzie w 6 osób. Risotto z owocami morza - doskonałe. Pozostałe dania: lasagne, fish and chips, pizza capriciosa, penne z bakłażanem i cukinią oraz spaghetti carbonare - również bardzo dobre. Serdecznie polecam!

Dziękujemy, MarzenaIdzkowska
Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Kierowana recenzjami, zabrałam mamę do Restauracji Romeo&Julia, która na Tripadvisorze plasuje się na 1 miejscu wśród restauracji. I słusznie! To najlepsze miejsce w Jaśle, żeby skosztować pysznej, włoskiej kuchni, na dodatek restauracja ma świetną lokalizację, wystrój, bardzo podobało mi się nieduży taras restauracji otoczony kwiatami, z fajnym widokiem na miasto obsługa na szóstkę z plusem, bardzo sympatyczny Pan sprawnie podał nam karty, przyjął zamówienie i stosunkowo szybko również dostarczył nam nasze dania, pytając później czy smakowało coś co powinno być standardem, ale nie w każdym miejscu w Jaśle (niestety) jest także doceniam bardzo przechodząc do dań-coś wspaniałego! Ravioli idealne, kurczak soczysty, ryż kremowy, po prostu niebo, każda część dania była dopracowana i smaki doskonale się łączyły do tego dobry drink i czego chciec więcej zdecydowanie polecam, mój numer 1 w Jaśle!

Dziękujemy, kga42019

Romeo & Julia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Krosno, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Romeo & Julia? Podziel się wrażeniami!