“Póki co - najlepsza restauracja w Nowej Soli. Polecam!”
Restauracja Fiesta — recenzja

Restauracja Fiesta
Nr 6 wśród 15 Restauracje (Nowa Sól)

Wyjątkowo dobrze skomponowane, przyrządzone i podane dania, doskonała, bardzo sympatyczna obsługa, piękne wnętrze. Wszystko to wpływa na bardzo pozytywny odbiór miejsca. Czasem czas oczekiwania jest dłuższy, lecz naprawdę warto.
Polecam także lunche, które są lekkie, smaczne i w bardzo przystępnej cenie.

Fajne miejsce na kolację, niedzielny obiad czy szybkie jedzonko w tygodniu.
Polecam!

Dziękujemy, lifebysabs
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: hotelsjesta, Kierownik ds. PR, Restauracja FiestaOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Uprzejmie dziękujemy za wspaniałą recenzję i wysoką ocenę. Najbardziej cieszy nas zadowolenie naszych gości, to po to otwarta została Restauracja Fiesta.
Pozdrawiamy serdecznie.

Wpadliśmy po pracy na kolacje. Na plus kuchnia czynna do 23.
Wyśmienity tatar siekany.
Pyszna zupa.
Makarony pierwsza klasa. Duże porcje i przemiła obsługa. Wszystko ekspresowo. Słuchają gości. Sprostali moim wymaganiom co do serwowania alkoholi i drinków. Polecam

5  Dziękujemy, Ukasz L

Bardzo dziękujemy za ocenę i recenzję.
Niezmiernie cieszy nas, kiedy nasza praca przekłada się na zadowolenie gości.
Dziękujemy za poświęcenie czasu na skreślenie kilku bardzo ważnych i pozytywnych dla nas słów.
Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy ponownie.

niedziela 22.09.2019
wystrój ciekawy i elegancki, czas oczekiwania na posiłek 1,5 godziny ( po dwóch interwencjach), nie opuściliśmy lokalu tylko ze względu na dzieci, ostatecznie otrzymaliśmy jedzenie wysuszone , niektórzy przesolone.

8  Dziękujemy, kot1959

Dzień dobry.
Wypada nam jedynie przeprosić za tak długie oczekiwanie na zamówione dania.
Nieustannie pracujemy nad tym, by ten czas maksymalnie skrócić.
Żywimy nadzieję, że kiedy Państwo zdecydują się wybrać Fiestę raz jeszcze, wychodzić od nas będziecie z całkowicie odmiennymi uczuciami.
Pozdrawiamy.
Raz jeszcze prosimy o wybaczenie wszelkich niedogodności.

Restauracja Fiesta — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nowa Sól, Ziemia Lubuska

Byłeś(-aś) w Restauracja Fiesta? Podziel się wrażeniami!