“Polecam”
Anomalia — recenzja

Anomalia
Nr 1 wśród 15 Restauracje (Nowa Sól)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal przyjemny,klimatyczny jedzenie pierwsza klasa nie mam się do czego przyczepić - pizza świetna, burgery poezja ...a startery mmmm;)
Byliśmy z dzieckiem i gorąco polecam obsługa pierwszorzędna ! Następnym razem gdy będziemy w Nowej Soli na pewno zawitamy z powrotem ;)!!

1  Dziękujemy, 791martaz

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Wybrałam tą restaurację sugerując się ocenami na tripadvisor i nie zawiodłam się. Burger był bardzo, bardzo dobry, znakomicie dobrane składniki. Wołowina idealna. Porcje bardzo duże. Zdecydowanie polecam.

1  Dziękujemy, hogatab
Zrecenzowano 1 lipca 2019

Lokal w centrum Nowej Soli oferuje głównie burgery, pizzę, żeberka. Jedzenie smaczne - burgery bardzo duże, frytki bardzo dobre, żeberka bbq dobre, choć zdarzyło się zjeść lepsze, obsługa miła,w porządku. Ceny przystępne, kontakt z osobami zarządzającymi restauracją bardzo dobry, można spokojnie polecić na obiad

1  Dziękujemy, Tomasz O
Zrecenzowano 12 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Jadłem tu wiele razy. Bardzo dobre burgery, świetny wystrój, miła atmosfera. Szczerze polecam, na pewno wrócę.

Dziękujemy, Pawel M
Zrecenzowano 29 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzonko przepyszne, najlepsze burgery w okolicy!!!

Wystrój nowoczesny, lokal przyjazny dla każdego.

Dziękujemy, Patrycja S

Anomalia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nowa Sól, Ziemia Lubuska

Byłeś(-aś) w Anomalia? Podziel się wrażeniami!