Nowa Sól
Zrecenzowano: 1 grudnia 2018

Ciekawie położone miejsce (port Nowa Sól).
Na plus: wyjątkowo czysto w pokoju/łazience, sprawny i sympatyczny personel, dobrze działające wifi, niezła restauracja poniżej.
Na minus: mały i ciemny pokój (malutkie okienka w skosach), brak zasłon i firanek/rolet (nie ma możliwości zaciemnienia na noc), kiepskie śniadanie przygotowywane wieczorem i umieszczane w lodówce na korytarzu, kiepska izolacja pokoju (słychać wszystko z korytarza i sąsiednich pokojów), dosyć hałaśliwie - stocznia tuż obok.
Ogólnie na krótki pobyt OK, latem fajne wydaje się sąsiedztwo o charakterze parku.

Termin pobytu: listopad 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, MarcinWrocPL
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2018

Rezerwacja dokonana elektronicznie, wszystkie potwierdzenia w moim posiadaniu, a po przyjeździe do obiektu okazuje się, że nie ma dla mnie pokoju. Przez telefon menedżerka próbowała mnie przekonać, że czasem tak się zdarza, że rezerwacja może zginąć i powinienem to zrozumieć... jakoś nie zrozumiałem...
To jakaś paranoja... zdecydowanie nie polecam

Termin pobytu: sierpień 2018
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę